Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pomoc dla frankowiczów oddala się


Jak poinformowała premier polskiego rządu Beata Szydło, istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że osoby posiadające kredyty walutowe uzyskają taką pomoc, jakiej oczekują. Przypomnijmy, że w zdecydowanej większości frankowicze chcę przewalutowania kredytów po kursie z dnia, w którym były one zaciągane. Oczywiście wiązało by się to z ogromnymi kosztami dla banków, co w znaczy sposób odbije się też i na polskiej gospodarce.
Premier Beata Szydło powiedziała, że rozmawiała na ten temat z prezesem NBP Adamem Glapińskim, a także z nowym szefem Komisji Nadzoru Finansowego Markiem Chrzanowskim. Jak wiemy, w Sejmie znajduje się prezydencki projekt ustawy spreadowej, dzięki której osoby zaciągające kredyty w obcych walutach, będą mogły odzyskać tzw spread pobierany przez banki.


0 Komentarze