Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Prezydencki projekt ustawy pomocy dla frankowiczów skierowany do pracy w komisji


Na wczorajszym posiedzeniu Sejmu, została podjęta decyzja o przekazaniu do dalszych prac w Komisji Finansów Publicznych, prezydenckiego projektu ustawy związanej z pomocą dla osób które mają lub mieli kredyty w obcych walutach. Chodzi o zwrot tzw spreadów, czyli różnicy pomiędzy kosztem zakupu a sprzedaży waluty.
W dniu wczorajszym, dyskutowano także o propozycji pomocy dla frankowiczów, która została zgłoszona przez posłów Kukiz15. Propozycja ta zakłada przewalutowanie kredytów po kursie z dnia jego zaciągnięcia. Projekt ten nie zyskał jednak wielkiego poparcia, podobnie jak i projekt Platformy Obywatelskiej. Ten drugi z kolei zakładał przewalutowanie kredytu po kursie z dnia podpisania nowej umowy.
Dzisiaj odbędzie się głosowanie nad tymi projektami.0 Komentarze