Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Sejm przyjął uchwałę o darmowych rachunkach


W dniu dzisiejszym Sejm przyjął uchwałę dzięki której banki będą zobowiązane do oferowania swoim klientom darmowych rachunków podstawowych. Każda osoba, która będzie miała taki rachunek, za darmo będzie mogła wykonywać przelewy, a także składać polecenie zapłaty. Za darmo będzie też można wpłacać i wypłacać pienądze ze swojego konta.
Banki będą mogły jednak pobierać opłaty, za dodatkowe produkty związane z kontem. I tak będziemy płacić za kartę płatniczą, ponadto ograniczone będą niektore darmowe usługi. I tak np limit darmowych przelewów w miesiącu to tylko 5 ( w tym stałych zleceń).
Na pewno konta takie będą cieszyć się sporym zainteresowaniem, gdyż wiele ludzi tylko od czasu do czasu korzysta z dodatkowych opcji, które teraz znajdują się w "pakiecie" z płatnym kontem.0 Komentarze