Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Sektor pożyczek pozabankowych w 2016 roku


Z danych zebranych przez Konferencje Przedsiębiorców Finansowych jasno wynika, że firmy pożyczkowe mają się bardzo dobrze i udzielają coraz więcej pożyczek. Według wyliczeń, firmy pozabankowe zwiększyły wartość udzielanych pożyczek aż o 60%. Natomiast liczba pożyczkobiorców zwiększyła się o 63%.
Jeżeli porównamy firmy pożyczkowe z sektorem bankowym, zauważymy, że te pierwsze odnotowały 18% wzrost udzielanych pożyczek. Jak pokazują badania, od 2015 roku banki udzielają coraz mniej kredytów na niskie kwoty – do 10 000 zł. Wartość wszystkich pożyczek udzielonych przez firmy pozabankowe w 2016 roku to około 5.2 mld zł.


0 Komentarze