Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Senat odwołuje członka Rady Polityki Pieniężnej


W dniu dzisiejszym Senat Rzeczpospolitej Polskiej, odwołał ze stanowiska jednego z członków Rady Polityki Pieniężnej Marka Chrzanowskiego. W tajnym głosowaniu, za odwołaniem głosowało 44 senatorów, przeciw było 22 a dwóch Senatorów wstrzymało się od głosu.
Jak sam stwierdził Marek Chrzanowski, jego decyzja jest przez niego bardzo dokładnie przemyślana i jest wynika tylko i wyłącznie z przyczyn osobistych.
Uzupełnienie składu Rady Polityki Pieniężnej, nie powinno nastąpić później niż w ciągu 3 miesięcy od daty jego odwołania. Przypomnijmy, że Rada Polityki Pieniężnej jest organem decyzyjnym Narodowego Banku Polskiego. To właśnie ona ustala założenia i kontroluje realizację polityki pieniężnej w kraju.0 Komentarze