Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Senat powołał nowego członka Rady Polityki Pieniężnej


W dniu wczorajszym Senat RP powołał nowego członka Rady Polityki Pieniężnej. Został nim Rafał Sura. Był on kandydatem zgłoszonym przez Prawo i Sprawiedliwość i w głosowaniu zwyciężył on z Markiem Dąbrowskim, który był kandydatem zgłoszonym przez Platformę Obywatelską. Po głosowaniu Rafał Sura złożył przysięgę przed Senatorami.
Nowy członek Rady Polityki Pieniężnej, jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie, sędzią Trybunału Stanu, ponadto wykłada w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno – Ekonomicznej w Jarosławiu. Napisał wiele publikacji z zakresu prawa bankowego i administracyjnego. Kieruje też zespołem ekspertów publicznego prawa gospodarczego w Ośrodku Analiz i Ekspertyz Prawnych Akademia de Virion w Warszawie.


0 Komentarze