Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Stopy procentowe na niezmienionym poziomie


Rada Polityki Pieniężnej ogłosiła dzisiaj, że postanowiła nie zmienić stóp procentowych, jakie obowiązuje w naszym kraju. Na pewno jest to bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy kredytów, natomiast ci, którzy w banku trzymają oszczędności, powodów do zadowolenia będą mieli nieco mniej.
Ekonomiści przewidywali, że RPP raczej nie zmieni stóp, jednakże można się takiej decyzji spodziewać w najbliższej przyszłości.
Główna stopa oprocentowania w Narodowym Bnaku Polskim, w dalszym ciągu wynosi więc 1.5%, stopa depozytów to 0.5%, a stopa lombardowa to 2.5%.0 Komentarze