Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Finanse osobiste


Przypięty  Czy warto inwestować w bitcoin?

wrz 28 2019 11:52 | mentalny w Finanse osobiste

Bitcoin to zdecydowanie najpopularniejsza kryptowaluta. Można powiedzieć, że jest wręcz pionierem alternatywnych rynków finansowych. Świat usłyszał o nim w 2009 roku.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jakich kredytów udzielają banki? Rodzaje kredytów.

wrz 22 2021 17:19 | mentalny w Finanse osobiste

Czasami w naszym życiu pojawia się sytuacja, że trzeba sięgnąć po pomoc finansową z zewnątrz. Dobrze by było, gdybyśmy mogli pożyczyć pieniądze od znajomych albo rodziny, ale nie każdy człowiek ma takie możliwości. Oszczędności też nie zawsze wystarczają nam na pokrycie większych zobowiązań. Warto wówczas rozejrzeć się za wsparciem finansowym z banków albo innych instytucji pożyczkowych. W rachubę tutaj wchodzą różne rodzaje kredytów oraz pożyczek. To, z jakiej opcji ostatecznie skorzystamy, zależy tylko i wyłącznie od nas. Im więcej będziemy wiedzieć, tym lepszą decyzję podejmiemy - co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Zalety wirtualnych kart płatniczych

sie 23 2021 06:54 | Marcin w Finanse osobiste

Nasz świat na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zmienił się diametralnie. Postęp jaki dokonał się w tym czasie sprawił, że życie każdego z nas bardzo różni się odżycia naszych rodziców czy też dziadków, gdy byli w naszym wieku. Doskonale widać to w naszych finansach. Kredyty możemy zaciągać bez wychodzenia z domu, przelewy zlecać za pośrednictwem telefonu komórkowego, a walutę wymieniać w kantorach nie posiadających stacjonarnych placówek. Kolejnym przykładem zmian, mogą być wirtualne karty płatnicze, o których właśnie powiemy nieco więcej w tym artykule.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czym jest podstawowy rachunek płatniczy

sie 04 2021 06:56 | Marcin w Finanse osobiste

Ileż to razy zdarzało nam się narzekać na wygórowane opłaty jakie banki narzucają na swoich klientów. Zwłaszcza dotyczy to prowizji jakie musimy płacić za usługi związane z naszym kontem bankowym. I to właśnie przez te opłaty wiele osób nie decydowało się na otwarcie rachunku w banku. W związku z tym w 2016 roku Unia Europejska wprowadziła przepisy (w Polsce obowiązują one od sierpnia 2018 roku), dzięki którym każdy z nas może korzystać z Podstawowego Rachunku Płatniczego i co ważne, za jego używanie nie zapłacimy nawet złotówki.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Dlaczego warto wkupić polisę na życie

cze 07 2021 10:41 | Marcin w Finanse osobiste

Wiele osób uważa, że polisa na życie, to niepotrzebny wydatek, na który pozwolić mogą sobie tylko najbogatsi. I rzeczywiście z wykupem polisy, wiążę się konieczność opłacania składek. Jednakże posiadanie polisy to także wiele plusów. Poniżej postaramy się wytłumaczyć, dlaczego warto wykupić polisę na życie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czy inwestowanie w Obligacje jest ryzykowne

maj 12 2021 11:14 | Marcin w Finanse osobiste

Chociaż wiele osób chciało by zainwestować swoje nadwyżki finansowe, to jednak zdecydowana większość z nich boi się ryzykować o stracić na inwestycji. Dlatego warto zainteresować się takimi instrumentami finansowymi, które są mało ryzykowne i dają nam dużą pewność, że zainwestowane środki do nas wrócą. Oczywiście nie możemy w takim przypadku spodziewać się dużych zysków, ale za to możemy spać spokojniej. Jedną z bardziej popularnych form inwestycji są Obligacje. Zastanówmy się więc, czy inwestowanie w Obligacje jest ryzykowne i czy możemy stracić zainwestowane środki.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym są wirtualne karty płatnicze

maj 04 2021 11:53 | Marcin w Finanse osobiste

Karty płatnicze zrewolucjonizowało nasz Świat. Znajdują się one praktycznie w każdym portfelu, a często mamy ich nawet po kilka. Banki oferują karty debetowe, kredytowe czy przedpłacone. Plastikową kartą możemy płacić za zakupy czy też za ich pośrednictwem możemy wybierać gotówkę z bankomatu. Jednakże technologia pozwoliła na kolejny krok. Dzisiaj możemy stać się posiadaczem karty wirtualnej, która będzie działać na podobnych zasadach, jak znana nam do tej pory karta wirtualna.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kiedy należy zacząć oszczędzać na emeryturę

mar 29 2021 10:24 | Marcin w Finanse osobiste

Już chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nasza emerytura jaką dostaniemy ze Skarbu Państwa nie będzie zbyt wysoka. I z cała pewnością otrzymywane środki nie będą wystarczające do życia, do jakiego przyzwyczailiśmy się przed zakończeniem aktywności zawodowej. Dlatego na emeryturę powinniśmy oszczędzać samodzielnie. Kiedy powinniśmy zacząć oszczędzanie? Postaramy się to wyjaśnić.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Dlaczego warto oszczędzać na emeryturę

sty 05 2021 07:41 | Marcin w Finanse osobiste

Spokojnie i bezpieczne życie na emeryturze, to marzenie chyba każdego z nas. Gdy myślimy co będziemy robić po zakończeniu aktywności zawodowej, to zazwyczaj w planach mamy podróże, przebywanie z rodziną czy nasze hobby. Ale czy rzeczywiście tak nasze życie będzie wyglądać? Może być z tym problem. A wszystko przez finanse. Jak mówią specjaliści, emerytura jaką dostaniemy ze Skarbu Państwa będzie co najmniej o połowę niższa, niż nasza ostatnia pensja. Co więc zrobić by nasze życie na emeryturze nie przypominało walki o przetrwanie? Musimy sami oszczędzać na naszą emeryturę.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Najważniejsze zlecenia oczekujące na rynku Forex

lis 20 2020 11:15 | mentalny w Finanse osobiste

Aktywność na giełdzie to jeden z podstawowych warunków generowania zysku. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie lub mamy ochotę nieustannie śledzić nasze transakcje. Wtedy w sukurs przychodzą tzw. zlecenia oczekujące, dzięki którym zaplanujemy dalsze akcje i pozostaniemy aktywni, mimo że nie siedzimy przed ekranem komputera.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----