Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Inne


Nowoczesne zarządzanie produkcją – analiza prod...

lip 22 2021 14:43 | mentalny w Inne

Dlaczego wskaźniki efektywności produkcji są niezbędne? Odpowiednie zarządzanie procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym to nie tylko podejmowanie decyzji na szczeblu operacyjnym (np. dostawy materiałów, organizacja harmonogram...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyt na PIT - podstawowe informacje dla zaint...

lip 22 2021 12:53 | mentalny w Inne

Kredyt na PIT to specjalna oferta przygotowana przez banki dla klientów, którzy chcą ubiegać się o przyznanie pewnego wsparcia finansowego. Kluczową informacją jest to, że w rocznym zeznaniu podatkowym PIT 37 przedstawiciele banków znajdą wszystkie istotne informacje na temat potencjalnego pożyczkobiorcy. To duże ułatwienie przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Modele sukienek dla każdej kobiety od Lavard

maj 26 2021 10:55 | mentalny w Inne

Sukienka formalna jest niezbędnym elementem szafy nowoczesnej kobiety sukcesu. Obok garnituru damskiego jest powszednim wyborem wielu dziewczyn pracujących w urzędach wymagających dress code. Jakie zasady rządzą takim stylem? Przyjrzyjmy się im z bliska.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak zoptymalizować koszty w firmie?

kwi 19 2021 19:18 | mentalny w Inne

Nie tylko w dobie pandemii dobrze mieć firmowy budżet pod pełną kontrolą. Można to zrobić na wiele sposobów. Warto też trzymać się kilku podstawowych zasad, które pozwalają zminimalizować niepotrzebne wydatki oraz poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Zależy Ci na najtańszym OC? Zobacz, jak możesz...

cze 22 2020 19:18 | mentalny w Inne

Wiele osób myśli, że kupno nowego samochodu wiąże się z jednym wydatkiem: faktyczną ceną zapłaconą poprzedniemu właścicielowi. Zanim jednak zdecydujemy się na zmianę pojazdu “na lepszy model”, warto zastanowić się nad dodatkowymi wydatkami z tym związanymi. Prócz formalności po zakupie, takimi jak rejestracja czy podatek od zakupu, czeka nas także wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego. Czym jest ubezpieczenie OC i jak znaleźć najtańsze polisy?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Poradnik dla osób wypełniających deklarację PIT-36

lut 26 2021 18:12 | mentalny w Inne

Każdego roku podatnicy mają obowiązek wypełnienia deklaracji podatkowej. Jedną z najpopularniejszych jest PIT-36, który można wypełnić na przykład w sytuacji, gdy prowadzi się pozarolniczą działalność gospodarczą lub uzyskuje przychody z najmu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

System HR w chmurze – niskie koszty, wysoki kom...

gru 31 2020 15:00 | mentalny w Inne

Oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa stało się obecnie nieodłącznym elementem każdej dużej i średniej firmy. Nowoczesny system HR to zestaw cyfrowych narzędzi administracyjnych, które pomagają osiągnąć wysoką wydajność w codziennej pracy. Warto podkreślić jednak, że oprogramowanie kadrowo płacowe występuje w wielu zróżnicowanych konfiguracjach, różniących się oferowanymi funkcjonalnościami. Dlaczego warto postawić na system HR, korzystający z technologii cloud?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak randkować, kiedy toniemy w długach?

sty 31 2020 16:42 | mentalny w Inne

Jeśli mielibyśmy wymienić jedną rzecz, której nauczyły nas portale randkowe byłoby to “na każdego gdzieś tam czeka miłość”. Ciężko jednak znaleźć kogoś, kto szuka partnera z mnóstwem długów, mimo że większość z nas ma przynajmniej kilka. Oczywiście, mo...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

COVID-19 zagraża polskiemu wzrostowi gospodarczemu

maj 25 2020 09:27 | mentalny w Inne

Rok 2020 miał być „złotym rokiem” dla polskiej gospodarki, kontynuacją prawie dwudziestoletniego okresu wzrostu gospodarczego, który średnio wynosił 4,2% rocznie między 1992, a 2019 rokiem. Taki wzrost sprawił, że Polska jest siódmą co do wielkości Gos...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Co powinien mieć samochód pomocy drogowej

lut 16 2020 19:31 | mentalny w Inne

Każdy kto widział chociaż raz samochód pomocy drogowej wie, że wyróżnia się on spośród innych pojazdów. Ale jego wygląd nie jest przypadkowy. Specjalne przepisy określają jak takie pojazdy powinny wyglądać i co powinny mieć na swoim wyposażeniu. I właś...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****