Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Inne


Przypięty  Jakie są doświadczenia pracowników ze wschodu z...

lut 21 2019 17:10 | mentalny w Inne

Wyniki badania „Ukraińcy na polskim rynku pracy - doświadczenia, wyzwania i perspektywy” dostarczają szeregu cennych informacji na temat osób zza wschodniej granicy. Czego na temat mieszkańców Ukrainy można się z niego dowiedzieć? Na te i inne pytania odpowie Państwu Adam Biernacki z firmy www.wynajempracownikow.pl świadczącej usługi m.in. takie jak wynajem pracowników ze wschodu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Gdzie i kiedy możemy wymienić zniszczony banknot

sty 17 2020 13:44 | Marcin w Inne

Chyba każdemu z nas zdarzyło się widzieć uszkodzony banknot. Często zresztą sami spowodowaliśmy jakieś uszkodzenia. Zazwyczaj są one niewielkie i po sklejeniu banknot wkładamy do portfela by zapłacić nim przy najbliższej okazji. Co jednak możemy zrobić, gdy banknot ma poważne uszkodzenia. Czy możemy go wymienić? A jeśli tak to gdzie?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Inwestowanie w towary i surowce – jak handlować...

sty 10 2020 14:25 | mentalny w Inne

Inwestowanie w waluty i kryptowaluty nie dziwi już nikogo. Podobnie sprawa ma się z niektórymi surowcami szlachetnymi, np. złotem, które uważane jest zresztą za jeden z bezpieczniejszych aktywów. Na tym jednak lista inwestycji się nie kończy. Wielu traderów doskonale zdaje sobie sprawę, że zysk może przynieść ulokowanie kapitału w różnego rodzaju towarach. Inwestycja w miedź, bydło lub kakao - handel towarami to wciąż opłacalna i aktualna metoda skutecznego inwestowania.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Ile trzeba wydać, by kupić dobrej jakości łyżwy?

gru 13 2019 15:11 | mentalny w Inne

Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie osobistych łyżew. Zakupienie własnych łyżew jest rozwiązaniem bardziej higienicznym. Dla wielu osób właśnie to jest argumentem skłaniającym ich do zakupu własnych. W perspektywie czasu, jest też bardziej opłacalne niż ciągłe ich wypożyczanie. Już teraz warto zastanowić się nad zakupem własnych łyżew i spędzeniem sezonu zimowego w sposób aktywny. Jaka jest kwota, którą powinniśmy wydać, aby zakupić sprzęt dobrej jakości?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym tak naprawdę zajmuje się prawnik?

lis 22 2019 14:10 | mentalny w Inne

Zawód wspomniany w tytule jest na tyle powszechny, że wszyscy wiedzą, czym się taka osoba zajmuje. Czy raczej wszystkim się zdaje, że wiedzą. Bo gdyby trzeba było wymienić kilka czynności, których podejmuje się prawnik, czy byłoby to takie proste? No właśnie niekoniecznie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kiedy należy nam się zwrot podatku?

paź 14 2019 16:41 | mentalny w Inne

Na co dzień nie zastanawiamy się, jaką kwotę podatku płacimy do Urzędu Skarbowego. Zwłaszcza gdy jesteśmy zatrudnienie na etacie i naszą daninę do US odprowadza nasz pracodawca. Jednak w momencie gdy zbliża się rozliczenie podatkowe, coraz więcej osób...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – czy warto?

wrz 03 2019 18:18 | mentalny w Inne

Otrzymując decyzję z zaniżoną kwotą odszkodowania często zastanawiamy się, czy warto złożyć odwołanie od decyzji zakładu ubezpieczeń. Czy pisanie odwołania to faktycznie skuteczny sposób na uzyskanie odszkodowania w należnej wysokości? Zaniżone odszko...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Gdzie szukać pracy?

maj 15 2019 20:48 | mentalny w Inne

Chociaż w naszym kraju bezrobocie jest na historycznie niskim poziomie, to jednak w dalszym ciągu jest wiele osób, które szuka pracy. Najczęściej chcą one zmienić pracodawcę, by zarabiać więcej lub aby znaleźć zajęcie, które będzie sprawiało nam większą satysfakcję. Ale jak szukać pracy, która będzie nam tę satysfakcję dawała? Mamy na to kilka sposobów, które postaramy się tu pokazać.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    praca

Jaki pendrive warto wybrać jako gadżet reklamowy?

lut 06 2019 13:55 | mentalny w Inne

Każdy klient lubi dostawać gadżety reklamowe. Jednak radość z gratisowego długopisu czy notesu jest znacznie mniejsza niż z pendrive’a. Z tego też powodu coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na tego rodzaju prezent zarówno dla nowych, jak i...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Oferta XTB - najważniejsze informacje

mar 07 2019 22:17 | mentalny w Inne

Broker XTB Online Trade pozwala na inwestowanie na rynku Forex i CFD klientom indywidualnym i instytucjonalnym. W jego ofercie są funkcjonalne platformy tradingowe, do użytku na komputerze lub urządzeniach mobilnych, jak również wiele instrumentów, które pozwalają na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----