Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Dodatkowe źródła dochodu - wypełnianie ankiet


Wielokrotnie w naszych tekstach pisaliśmy, że w przypadku problemów ze spłatą kredytów, osoby posiadające zadłużenie powinny poszukać dodatkowego źródła dochodu. Dzięki temu, do naszego domowego budżetu wpłynie dodatkowa gotówka, pozwalająca na terminowe regulowanie bankowych zobowiązań.
Możliwości dodatkowego zarobkowania jest bardzo dużo. Możemy wybrać pracę w soboty, wieczorami, czy też dodatkowe godziny w naszym miejscu pracy. Niestety nie wszyscy mają możliwość by przebywać poza domem w takim czasie. Dlatego powinni oni poszukać dodatkowego zajęcia, które można wykonywać z domu. Jedną z takich propozycji może być wypełnianie ankiet.

Na samym początku musimy sobie jasno powiedzieć - na wypełnianiu ankiet nie zbijemy fortuny. Byłoby to zbyt proste. Jednak dochód uzyskany z wypełnienia ankiet może być doskonałym uzupełnieniem naszego budżetu, który możemy właśnie przeznaczyć na spłatę naszych długów.

Samo zarabianie na wypełnianiu ankiet jest bardzo proste. I dla wielu osób może nawet wydawać się, że jest to jakieś oszustwo. Jednakże jeśli zarejestrujemy się do sprawdzonych firm oferujących płatne ankiety, nie powinniśmy mieć problemu z dostępem do ankiet czy też z wypłatą zarobionych środków. Co więc zrobić by uzyskać dodatkowe pieniądze? Przede wszystkim musimy znaleźć firmy, które dają nam możliwość wypełnienia ankiet. Jest ich wiele, jednak jak wskazuje portal ZarobkowyNinja.pl, do najbardziej popularnych możemy zaliczyć: ŚwiatOpinii czy Touluna.

Gdy wybraliśmy już platformy (najlepiej kilka), musimy się w nich zarejestrować. Potwierdzeniem rejestracji będzie kliknięcie w link aktywacyjny, przesłany nam na maila. Po tej czynności możemy już zarabiać, poprzez wypełnianie ankiet. Ile?

Dużo zależy tu od firmy i od tego, jak obszerna jest ankieta. Za krótkie i nie wymagające od nas zbyt dużo czasu zarobimy od 50 gr do 2-3 zł. Ale za te bardziej obszerne, które wymagają od nas spędzenia nieco więcej czasu przy komputerze możemy dostać nawet 10 zł. Od nas zależy więc czy chcemy zarabiać na ankiecie mniej ale skończyć ją szybciej, czy też spędzić nad jedną więcej czasu ale zarobić za nią więcej. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wypełnianie wszystkich ankiet, gdyż wtedy pieniądze na naszym koncie szybciej “rosną”. Gdy uzyskamy minimalny limit jaki upoważnia nas do wypłaty pieniędzy, możemy je wypłacić, by przeznaczyć je na spłatę naszych bankowych zobowiązań.0 Komentarze