Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

* * * * *

Jak łatwo i tanio znaleźć lawetę


Zazwyczaj mało który kierowca wsiadając do swojego samochodu bierze pod uwagę fakt, że może się ona zepsuć. A przecież każdemu z nas może się to przytrafić. Dlatego zanim do takiej sytuacji dojdzie, powinniśmy się do niej odpowiednio przygotować. Pozwoli nam to zaoszczędzić czas, nerwy a przede wszystkim nasze pieniądze.

Gdy znajdujemy się sytuacji “podbramkowej” często zmuszeni jesteśmy do nie najlepszych wyborów. Zazwyczaj w takich przypadkach musimy za różnego rodzaju usługi płacić więcej, niż w momencie gdy jesteśmy na taki wariant przygotowani. Nie inaczej jest w przypadku korzystania z pomocy drogowej. Zanim wybierzemy się w drogę, sprawdźmy jaka firma która ją oferuje będzie dla nas najlepsza.
W poszukiwaniu pomocy drogowej najlepszy jest Internet. Po wpisaniu do wyszukiwarki odpowiedniego hasła, na naszych monitorach szybko pojawi się wiele firm które takie usługi świadczą. I gdy mamy czas, możemy sobie spokojnie przeglądnąć ich ofertę, porównać ceny, zakres świadczonych usług itd. Na podstawie zgromadzonych informacji, będziemy mogli wybrać tę, która jest dla nas najlepsza zarówno pod względem jakości jak i ceny. Nie oszukujmy się, ale to właśnie kryterium cenowe jest dla wielu osób najważniejsze. Jeżeli więc nie będziemy przygotowani na ewentualność korzystania z pomocy drogowej, nie będzie czasu na porównywanie ofert i wybierzemy opcję która może bardzo uszczuplić nasz portfel. Oczywiście gdy już znajdziemy najlepszą dla nas firmę, musimy zapisać w naszym telefonie komórkowym jej numer kontaktowy, aby w razie potrzeby z niego skorzystać.

Dodany obrazek


Inną alternatywą jeśli chodzi o znalezienie najtańszej i najlepszej firmy oferującej pomoc drogową, jest szukanie opinii wśród znajomych czy w sieci internetowej. To właśnie na nich można opierać swój wybór w tym zakresie. Oczywiście bardziej pod uwagę powinniśmy brać słowa ludzi których znamy i którym ufamy. Ale i opiniami w sieci możemy się sugerować.

Jeśli nie chcemy przepłacać za usługi związane z pomocą drogową, na pewno musimy być przygotowani na to, że nasz samochód może się zepsuć. A wtedy wystarczy znaleźć w naszych telefonicznych kontaktach odpowiedni numer telefonu i później w spokoju i bez obaw o stan naszego portfela poczekać na przyjazd lawety.

Sprawdź cenę lawet w Słubicach: Laweta Słubice cena0 Komentarze