Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

* * * * *

Jak nie przepłacać za wynajęcie lawety


Chyba nikt z nas nie lubi płacić za jakiś produkt lub usługę więcej niż musi. To właśnie dlatego staramy się zawsze szukać tańszych opcji, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej jakości produktu czy usługi. Nie inaczej jest w przypadku korzystania z pomocy drogowej. W momencie gdy nasz samochód odmówi posłuszeństwa lub gdy braliśmy udział w niewielkiej kolizji musimy wezwać pomoc drogową. Ale co zrobić by za tę usługę nie przepłacać? Musimy się do tego już wcześniej przygotować.

W naszym telefonie komórkowym powinien znajdować się zapisany numer do firmy, która oferuje holowanie pojazdów. Ale nie powinien znaleźć się tam przypadkowy numer. Powinien tam być kontakt do firmy, która swoje usługi oferuje najtaniej, oczywiście zachowując przy tym wymaganą przez nas jakość. Najlepszą dla nas ofertę ofertę możemy znaleźć na dwa sposoby. Po pierwsze możemy pytać naszych znajomych lub przyjaciół o ich doświadczenia związane z korzystaniem z usług pomocy drogowej. Na ich podstawie możemy podjąć decyzję do jakiej firmy dzwonić, gdy nasz pojazd zepsuje się. Decyzję taką możemy też podjąć szukając opinii innych w sieci internetowej. Ale tutaj musimy być bardziej ostrożni. Albowiem nie zawsze mogą to być opinie obiektywne.

Dodany obrazek


Najlepszym sposobem na znalezienie najtańszej pomocy drogowej, będzie chyba samodzielne sprawdzenie ich oferty. Po prostu musimy sprawdzić cenniki jak największej ilości firm oferujących pomoc drogową. Na pewno jest to zadanie czasochłonne, ale praktycznie najlepsze. Musimy poświęcić jeden wieczór i po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej hasła pomoc drogowa z dopiskiem miasta w którym mieszkamy, przejrzeć strony internetowe firm, które pojawią nam się na ekranie. Dzięki temu będziemy wiedzieć jak nie przepłacić za wynajęcie lawety, gdy nasz pojazd nie będzie w stanie poruszać się po drodze.

Dlaczego jest to ważne? Albowiem gdy już do takiego nieszczęśliwego wypadku dojdzie, na takie szukanie zwyczajnie nie mamy już czasu. I wtedy dzwonimy do pierwszej lepszej firmy, która pojawi się nam w wyszukiwarce. A często jest to firma, która wystawi nam wysoki rachunek za swoje usługi.

Zapisanie numeru telefonu firmy oferującej pomoc drogową jest też ważne z innego powodu. W miejscu w którym zepsuł nam się samochód, możemy nie mieć sieci internetowej i wtedy szukanie jakiejś pomocy może być niezwykle trudne. A gdy mamy zapisany numer w kontaktach, szybko się z nią skontaktujemy i zostanie nam udzielona pomoc.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą laweta Berlin Polska0 Komentarze