Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Rkantor.com - jak wymieniać waluty bez posiadania konta w banku

rkantor

Wymiana walut w Internecie staje się coraz bardziej popularna. A wszystko dlatego, że kursy jakie proponują nam internetowe kantory, są o wiele bardziej konkurencyjne, niż kantory stacjonarne czy banki. Popularność tę zauważają także i banki, które postanowiły „zawalczyć” o część tego tortu. Najlepszym przykładem może tu być Rkantor.com. Został on założony przez Raiffeisen Polbank, ale oczywiście korzystać z niego może każdy.
Powie ktoś, że pewno jest to kantor podobny do innych. I rzeczywiście najważniejsze zasady są tu takie jak w innych kantorach. Jednakże ma on kilka funkcji, które pozostałe kantory nie oferują. Są one przede wszystkim związane z wypłatą wymienionej gotówki. W przypadku innych kantorów, aby wymienić walutę, musimy mieć dwa konta bankowe – jedno w złotówkach, a drugie walutowe. Z jednego zasilamy nasze konto w kantorze, a na drugie wpływa wymieniona już waluta. Rkantor.com daje nam możliwość odbioru gotówki (za darmo) bezpośrednio w jednym z oddziałów Raiffeisen Polbank (jest ich obecnie ponad 250) lub też (za opłatą) w bankomatach sieci Euronet (jest ich obecnie ponad 6500). Oczywiście waluta może też zostać przelana na podane przez nas konto. Rkantor.com oferuje darmowe przelewy walutowe, do 14 największych polskich banków. Natomiast przelewy w PLN są zawsze darmowe.

W Rkantor.com waluty możemy wymieniać na dwa sposoby. Po pierwsze, tradycyjnie możemy sobie sprawdzić jakie kantor oferuje kursy kupna lub sprzedaży i jeżeli są one dla nas odpowiednie, to możemy waluty wymienić. Po drugie, możemy sami zgłaszać kursy jakie nas interesują i jeżeli inna osoba wybierze dla siebie taki sam kurs, Rkantor.com „skojarzy” obie osoby, które dokonają wymiany pomiędzy sobą. Musimy sobie tutaj jednak zdawać sprawę z tego, że taka transakcja może się nieco przeciągać.

Rkantor.com oferuje wymianę 19 walut, w tym oczywiście tych najbardziej popularnych: EUR, CHF, USD czy GBP. Co ciekawe walutę możemy także przelewać do innych krajów. W tej chwili kantor oferuje transfery aż do 245 miejsc na całym Świecie.

Dla wszystkich klientów Rkantor.com przygotował specjalną promocję. Albowiem mogą oni wymieniać waluty bez spreadu. Wystarczy uzbierać odpowiednią ilość punktów, które zresztą możemy gromadzić na kilka sposobów. Po pierwsze, jeżeli zarejestrujemy się w kantorze, dostaniemy 1000 punktów. Dzięki temu, będziemy mogli wymienić bez spreadu (po kursie średnim) aż 1000 jednostek jakiejkolwiek waluty. Po drugie, punkty możemy dostawać za korzystanie z kantoru. Za każdą wymianę walut, uzyskamy określoną ilość punktów. Po trzecie punkty dostajemy za polecenia. Jeżeli nasz znajomy, z naszego polecenia zarejestruje się w serwisie i dokona wymiany, na naszym koncie pojawi się dodatkowe 500 punktów.

Po czwarte, jeżeli w czasie rejestracji podacie Państwo ten kod: 32771582 to dostaniecie kolejne 500 punktów, które pozwolą na zaoszczędzenie kolejnych pieniędzy.

Czy warto skorzystać z Rkantor.com? Na pewno jest on ciekawą opcją dla wielu ludzi, więc na pewno można zarejestrować się w serwisie i zobaczyć, jak on funkcjonuje. A jeżeli będziemy z niego zadowoleni, możemy w nim już stale wymieniać waluty.0 Komentarze