Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

System HR w chmurze – niskie koszty, wysoki komfort


Oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa stało się obecnie nieodłącznym elementem każdej dużej i średniej firmy. Nowoczesny system HR to zestaw cyfrowych narzędzi administracyjnych, które pomagają osiągnąć wysoką wydajność w codziennej pracy. Warto podkreślić jednak, że oprogramowanie kadrowo płacowe występuje w wielu zróżnicowanych konfiguracjach, różniących się oferowanymi funkcjonalnościami. Dlaczego warto postawić na system HR, korzystający z technologii cloud?
Chmurowy system HR wspiera organizację pracy w ramach home office

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojęcie pracy zdalnej na stałe weszło do słownika wielu przedsiębiorstw. Możliwość przeniesienia pracy z biur do domów stała się atrakcyjna szczególnie dla tych firm, których pracownicy potrzebują jedynie komputera i stałego połączenia z internetem. Aby wykonywana praca przebiegała sprawnie i bezawaryjnie, należy zapewnić im właściwe technologie informatyczne, które nie odciągną ich od swoich podstawowych zadań.
Jednym z najważniejszych czynników, podnoszących wydajność pracowników, jest sprawna organizacja procesów kadrowych. Inwestycja w osadzony w chmurze system HR pomaga ograniczyć ilość papierowej dokumentacji poprzez wdrożenie wniosków cyfrowych. Zmiana ta sprawia, że realizacja bieżących wniosków odbywa się zauważalnie szybciej – składane dokumenty można rozpatrzyć z biura, zacisza własnego domu, a nawet w trakcie podróży. Jedyną niezbędną rzeczą staje stabilny dostęp do sieci.

System HR w modelu cloud nie wymaga dodatkowych nakładów pieniężnych

Oprogramowanie kadrowo płacowe występuje w wielu zróżnicowanych konfiguracjach. Część firm decyduje się na stworzenie całkowicie nowych, autorskich rozwiązań, napisanych z myślą o konkretnych potrzebach pracowników. Inne decydują się na zakup gotowych programów, które również mogą podlegać daleko idącej personalizacji. Oprogramowanie tego typu jest dystrybuowane najczęściej w jednym z dwóch modeli – Software as a Service bądź On-Premise.

System HR w modelu cloud jest oferowany zazwyczaj w ramach modelu SaaS. Oznacza to, że operujące na nim firmy uiszczają jedną, stałą miesięczną opłatę. Kwota ta obejmuje zarówno dostęp do firmowej przestrzeni online, jak konserwację infrastruktury sieciowej, serwerów czy potencjalne modernizacje. Usługodawca jest również odpowiedzialny za przyszłe aktualizacje, wykonywanie kopii zapasowych oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Kompleksowe wsparcie producenta to jedna z najważniejszych zalet, jaką cechuje się chmurowy system HR. Funkcjonalności tej nie posiadają zazwyczaj systemy autorskie, tworzone przez specjalistów od podstaw. Wprowadzenie przyszłych zmian wiąże się wówczas z wieloma roboczogodzinami, które szybko mogą uczynić je finansowo nieopłacalnymi.

Jaki system HR wybrać?

Na rynku występuje wiele narzędzi, które zapewniają powyższe funkcjonalności. Wśród najpopularniejszych z nich warto wyróżnić m.in. system HR TETA AIR, opracowany przez grupę Unit4, posiadającą ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu systemów zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Już dziś odwiedź stronę TETA AIR i dowiedz się, dlaczego warto postawić na sprawdzone oprogramowanie w modelu cloud.

Źródło: TETA-AIR.pl – System HR dla średnich i małych przedsiębiorstw0 Komentarze