Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Kredyty dla firm


Kredyt technologiczny w 2023

sie 29 2023 12:57 | mentalny w Kredyty dla firm

Współczesny świat biznesu charakteryzuje się nieustanną ewolucją i potrzebą adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych. Innowacje technologiczne stają się kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw, które dążą do wzmocnienia swojej pozycji na rynku. W Polsce, w roku 2023, kredyt technologiczny stał się jednym z głównych narzędzi wspierających przedsiębiorców w realizacji innowacyjnych projektów. Ten artykuł ma na celu przybliżenie czytelnikowi istoty kredytu technologicznego, jego korzyści oraz wpływu na rozwój polskiej gospodarki.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym wyróżnia się kredyt dla spółki?

cze 14 2023 12:19 | mentalny w Kredyty dla firm

Kredyty dla przedsiębiorców to szeroka oferta różnorodnych produktów. Jedną z podkategorii są kredyty dla spółki. Czym wyróżnia się takie zobowiązanie i kto może się o nie ubiegać? Zobacz, co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy o kredyt dla spółki.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Na co można wykorzystać kredyt inwestycyjny

paź 13 2020 11:41 | Marcin w Kredyty dla firm

Prowadząc biznes musimy od czasu zainwestować środki by go rozwijać. Najlepszym rozwiązaniem jest oszczędzanie pieniędzy, by czekały one na odpowiedni moment, ale nie zawsze jest taka możliwość. W związku z tym, często osoby prowadzące działalność muszą posiłkować się środkami z zewnątrz. I jak łatwo się domyśleć, najczęściej biznesmeni w razie potrzeby udają się od banku, by zaciągnąć kredyt inwestycyjny.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Finansowanie dla Twojej firmy całkowicie online

sie 11 2020 22:31 | mentalny w Kredyty dla firm

Podstawą sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest płynność finansowa. Gotówka jest niezbędna, chociażby do realizacji kolejnych zleceń oraz regulowania bieżących zobowiązań, jak wypłata wynagrodzeń czy opłata rachunków za najem lokalu. Niestety wiele firm boryka się z zatorami płatniczymi. W momencie, kiedy przedsiębiorca czeka na płatność od swojego kontrahenta, sam niejednokrotnie również nie ma środków na uregulowanie własnych wydatków. Banki oferują kredyty oraz pożyczki jednak uzyskanie ich to zazwyczaj długi proces wymagający sterty dokumentów. Na rynku dostępne są jednak rozwiązania, które szybko i bez zbędnych formalności mogą pomóc w poprawie płynności finansowej Twojej firmy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czy warto zaciągnąć kredyt, aby otworzyć firmę...

paź 08 2019 16:09 | mentalny w Kredyty dla firm

Za nami ciepłe i słoneczne lato. Wiele osób cieszyło się z upalnych dni, zwłaszcza gdy mogli pojechać na urlop w momencie, gdy “żar lał się z nieba”. Nieco inaczej wyglądała wtedy sytuacja ludzi, którzy w momencie gdy mieliśmy wysokie temperatury musieli iść do pracy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym prowad...

maj 17 2019 23:13 | mentalny w Kredyty dla firm

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego należy pamiętać, z czym wiąże się cały proces. Wiele formalności nie ułatwia sprawy, ale trzeba ich dopełnić, aby uzyskać wymaganą zgodę na otrzymanie wsparcia finansowego od banku. Formalności mogą się różnić między innymi ze względu na podmiot, który ubiega się o kredyt. Nieco inaczej sprawa wygląda dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą. O czym należy pamiętać?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak zdobyć pieniądze na rozwój startupu?

gru 05 2017 18:43 | mentalny w Kredyty dla firm

W głowach ludzi na całym Świecie, każdego dnia rodzi się miliony pomysłów, które mogłyby przerodzić się w dobrze prosperujący biznes. Jedne są mniej ryzykowne, inne nieco bardziej, a jeszcze inne charakteryzuje wręcz ogromne ryzyko. I to właśnie te ostatnie często znamy jako startupy. Chociaż dokładnej definicji na określenie czym jest startup nie ma, to jednak w największym skrócie możemy powiedzieć, że jest to biznes, charakteryzujący się sporym ryzykiem, zwykle związany z nowoczesną technologią, dzięki któremu mamy szansę uzyskać spore zyski.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Na co bank zwraca uwagę przy kredycie dla firm

gru 13 2018 06:28 | Marcin w Kredyty dla firm

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w każdej chwili będą musiały szukać zewnętrznych źródeł finansowania. Oczywiście najwięcej biznesmenów w takich sytuacjach kieruje się do banku, by złożyć w nim wniosek o kredyt. Instytucje te udzielają różnego rodzaju kredyty dla przedsiębiorców. Kredyty inwestycyjne, obrotowe, na rozpoczęcie działalności to tylko niektóre z nich. Ale czy łatwo je uzyskać? Okazuje się że nie. Albowiem firma jako kredytobiorca, jest dla banku o wiele bardziej ryzykowna niż osoba zatrudniona na etacie. W związku z tym, bank zanim udzieli przedsiębiorcy kredytu, będzie zwracał uwagę na wiele różnych czynników, które opiszemy w tym artykule.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym jest kredyt obrotowy w rachunku bieżącym

lip 04 2017 06:29 | Marcin w Kredyty dla firm

Prowadząc działalność gospodarczą, możemy spotykać się z różnego rodzaju problemami finansowymi. Najczęściej wynikają one z tego, że nie wszyscy nasi kontrahenci płacą faktury na czas czy też w naszej branży mamy do czynienia z sezonowością i nie w każdym miesiącu nasze przychody są takie same. W związku z tym, musimy mieć rezerwę finansową, która pozwoli nam na sprawne funkcjonowanie naszej firmy. Taką rezerwę, może nam dać kredyt obrotowy w rachunku bieżącym.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt dla firm, kredyt obrotowy i 1 więcej...


Firmowa karta kredytowa

kwi 06 2017 21:33 | Marcin w Kredyty dla firm

Banki oferują bardzo wiele różnego rodzaju kredytów i pożyczek dla firm. Mamy więc kredyty na rozpoczęcie nowej działalności, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, kredyty w rachunku bieżącym itd. Ale od jakiegoś czasu, w ofercie banków pojawił się nowy produkt kredytowy, skierowany dla firm a jest nim firmowa karta kredytowa.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Prowadzisz firmę? Wybierz kredyt dopasowany do...

kwi 05 2017 18:15 | mentalny w Kredyty dla firm

Prowadzenie firmy oznacza konieczność ciągłego inwestowania. To z kolei przekłada się na konieczność zgromadzenia pokaźnego kapitału. I nawet jeśli przedsiębiorstwo posiada wolne środki przeznaczone na inwestycje, nie zawsze korzystanie z nich jest opłacalne. Niekiedy warto rozważyć zaciągnięcie kredytu – takiego, który będzie dopasowany do potrzeb.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    firma, kredyt na firme, dg


Jak wybrać najlepsze konto dla firmy

mar 27 2017 07:32 | Marcin w Kredyty dla firm

Każda firma, musi posiadać konto w banku. To właśnie za jego pośrednictwem dokonujemy przelewów rozliczając się z Urzędem Skarbowym, ZUS-em czy naszymi kontrahentami. To z tego konta wpłacamy pieniądze naszym pracownikom, czy nasze zyski. To na konto bankowe wpływ większość pieniędzy, którymi później obracamy. Dlatego też gdy tylko otwieramy naszą działalność gospodarczą, musimy otworzyć także i konto w banku.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jakie mamy kredyty dla firm

lut 15 2017 07:55 | Marcin w Kredyty dla firm

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą doskonale zdają sobie sprawę z tego, że od czasu do czasu będą potrzebowały dodatkowej gotówki. Może ona być potrzebna na rozwój firmy, na prowadzenie bieżącej działalności itp. Jednym ze sposobów na pozyskanie dodatkowych środków, może okazać się bankowy kredyt.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----