Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Finansowanie dla Twojej firmy całkowicie online


Podstawą sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest płynność finansowa. Gotówka jest niezbędna, chociażby do realizacji kolejnych zleceń oraz regulowania bieżących zobowiązań, jak wypłata wynagrodzeń czy opłata rachunków za najem lokalu. Niestety wiele firm boryka się z zatorami płatniczymi. W momencie, kiedy przedsiębiorca czeka na płatność od swojego kontrahenta, sam niejednokrotnie również nie ma środków na uregulowanie własnych wydatków. Banki oferują kredyty oraz pożyczki jednak uzyskanie ich to zazwyczaj długi proces wymagający sterty dokumentów. Na rynku dostępne są jednak rozwiązania, które szybko i bez zbędnych formalności mogą pomóc w poprawie płynności finansowej Twojej firmy.
Sfinansuj zakupy firmowe

Zdarzyło się, że Twoja firma nie była w stanie zrealizować zlecenia, ponieważ nie miałeś środków na jego realizację? Zakup materiałów lub inwestycja w sprzęt okazały się dla Ciebie zbyt kosztowne w danym momencie a sklep, w którym chciałeś je zamówić, nie oferował płatności na raty dla firm? Teraz to nie problem! PragmaGO® w swojej ofercie posiada usługę finansowania zakupów. Aby z niej skorzystać, wystarczy Ci dokument potwierdzający transakcję oraz urządzenie z dostępem do Internetu. Na stronie internetowej www.pragmago.pl złóż wniosek, a PragmaGO® zapłaci za Twoje zakupy przelewem ekspresowym. Jednorazowo możesz sfinansować zakupy nawet za 100 tys. zł. Co więcej, nie musisz podpisywać żadnej umowy. Warunki akceptowane są poprzez wysłanie wiadomości SMS. Prawda, że proste?

Finansowanie faktur w dwóch odsłonach

Kolejną opcją na szybsze zdobycie gotówki na realizację nowych zleceń jest sprzedaż faktur, które wystawiłeś na swoich kontrahentów. Nieopłaconą fakturę można zgłosić maksymalnie na 7 dni przed upływem terminu płatności. Przedsiębiorcy mają tutaj dwie możliwości – faktoring oraz finansowanie faktur.

Finansowanie faktur

Finansowanie faktur to dobre rozwiązanie dla firm, które nie chcą się wiązać umową i nie potrzebują stałego finansowania, ponieważ współpracują z różnymi firmami lub mają niewiele faktur w przypadku, których długo czekają na płatność. Jednorazowo możesz sfinansować fakturę do 250 tys. zł. Płatność za nią otrzymujesz maksymalnie w 2 godziny po potwierdzeniu jej przez Twojego odbiorcę.

Faktoring online

Jeżeli wystawiasz faktury z długimi terminami płatności i współpracujesz ze stałymi odbiorcami, najlepszym wyborem dla Twojej firmy będzie właśnie faktoring. Wniosek wypełniasz tylko raz – wybierasz interesującą Cię wysokość limitu (nawet do 1 mln zł) oraz dodajesz swoich odbiorców. Faktury, które na nich wystawiasz, możesz później wygodnie dodawać w specjalnej Strefie Klienta. Decyzja o finansowaniu podejmowana jest w ciągu 24 h.

Szybko i bez wychodzenia z domu

Niewątpliwą zaletą usług oferowanych przez PragmaGO® jest fakt, iż cały proces odbywa się w 100% online. Zbędne formalności są ograniczone do minimum. Nie musisz też dzwonić do konsultanta celem ustalenia szczegółów oferty. Niezależnie od wybranej usługi wystarczy zaledwie 5 minut na wypełnienie i wysłanie wniosku. Finansowanie dla firm jeszcze nigdy nie było tak proste.0 Komentarze