Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Jak zdobyć pieniądze na rozwój startupu?


W głowach ludzi na całym Świecie, każdego dnia rodzi się miliony pomysłów, które mogłyby przerodzić się w dobrze prosperujący biznes. Jedne są mniej ryzykowne, inne nieco bardziej, a jeszcze inne charakteryzuje wręcz ogromne ryzyko. I to właśnie te ostatnie często znamy jako startupy. Chociaż dokładnej definicji na określenie czym jest startup nie ma, to jednak w największym skrócie możemy powiedzieć, że jest to biznes, charakteryzujący się sporym ryzykiem, zwykle związany z nowoczesną technologią, dzięki któremu mamy szansę uzyskać spore zyski.
Każdy kto rozpoczyna jakiś biznes, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby go w pełni rozwinąć, potrzebna jest odpowiednia liczba gotówki. Czasami musi jej być więcej, czasami mniej, jednak jest ona niezbędna. Oczywiście najlepiej, gdy osoba mająca pomysł na biznes ma wystarczającą ilość gotówki, by sfinansować wszystko z własnych środków. Niestety mało kiedy zdarza się, aby właśnie w ten sposób przebiegało finansowanie rozwoju biznesu. Zwykle musimy udać się do banku lub do innej instytucji, by uzyskać zewnętrzne źródło finansowania. Ale tu mogą pojawiać się problemy. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia ze startupem. Albowiem ze względu na wysokie ryzyko, mamy bardzo małe szanse by pożyczyć pieniądze w banku. Wiadomo, że instytucje bankowe przed udzieleniem kredytu, dokładnie oceniają ryzyko kredytowe, jakie wiąże się z danym przedsięwzięciem, więc jeżeli jest ono ryzykowne, o pieniądze może być ciężko. Dlatego duża część osób, które chcą swój startup rozwinąć, szukają pieniędzy u prywatnych inwestorów. Oni są o wiele bardziej skłonni do inwestycji w ryzykowne przedsięwzięcia, licząc na duże zyski.

Czy ciężko takiego inwestora znaleźć? - Okazuje się że wcale nie. Dużą pomocą może się okazać strona finstart.pl, dzięki której możemy uzyskać szybki dostęp do potrzebnych nam środków. Za pośrednictwem tej strony, pożyczkę mogą dostać ci, którzy nie uzyskali kredytu w banku. Finstart.pl pomógł już wielu firmom, więc na pewno może pomóc też i tobie. Firma ta chwali się wysoką przyznawalnością pożyczek, nie wymaga bardzo wysokich zabezpieczeń, proces pozyskania funduszy jest bardzo prosty. Jeżeli więc brakuje Ci pieniędzy na rozwój nowej firmy, wejdź na stronę finstart.pl i zobacz, jak szybko znajdziesz inwestora, który pomoże ci w rozwoju firmy.0 Komentarze