Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Prowadzisz firmę? Wybierz kredyt dopasowany do potrzeb

firma kredyt na firme dg

Prowadzenie firmy oznacza konieczność ciągłego inwestowania. To z kolei przekłada się na konieczność zgromadzenia pokaźnego kapitału. I nawet jeśli przedsiębiorstwo posiada wolne środki przeznaczone na inwestycje, nie zawsze korzystanie z nich jest opłacalne. Niekiedy warto rozważyć zaciągnięcie kredytu – takiego, który będzie dopasowany do potrzeb.
Kredyty dedykowane przedsiębiorcom to szeroki wybór rozwiązań, które można dostosować do oczekiwań i planów każdego przedsiębiorcy – bez względu na branżę. Czasami bardziej opłaca się zaciągnąć kredyt dedykowany konkretnej grupie niż np. ubiegać się o kredyt gotówkowy. Różnica tkwi nie tylko w uproszczonych formalnościach czy maksymalnej kwocie, ale przede wszystkim w oprocentowaniu.

Jesteś deweloperem? Weź kredyt nisko oprocentowany

Prowadzenie działalności deweloperskiej wiąże się z koniecznością posiadania sporej gotówki. Trzeba mieć kapitał "na start", by zacząć budować nieruchomości zanim znajdą się kupcy. Stąd z pomocą przychodzi oferta banków ukierunkowana na potrzeby małych i dużych deweloperów.

Przykładowo, w ofercie Idea Banku przedsiębiorstwa w tej branży mogą ubiegać się o skredytowanie do 80% inwestycji z oprocentowaniem od 4,75%. Indywidualne podejście do oceny zdolności kredytowej sprawia, że wiele firm ma szansę na uzyskanie wsparcia finansowego.

Dla kogo kredyt obrotowy?

Przedsiębiorcy chcący zachować płynność finansową, powinni pomyśleć o kredycie obrotowym. Pozyskane od banków pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, także ten związany z bieżącą działalnością. Nie ma przy tym znaczenia czy ze środków zostanie sfinansowany zakup nowego wyposażenia, czy zostaną przeznaczone na uregulowanie należności wynikających z otrzymanych faktur.

By ubiegać się o kredyt obrotowy, trzeba wykazać dobrą zdolność kredytową. Zwykle zachodzi też konieczność prowadzenia działalności przez okres dłuższy niż kilka miesięcy. Niektóre banki dają możliwość uzyskania środków już od pierwszego dnia prowadzenia firmy, jednak zwykle kredyt nie opiewa na wysokie kwoty.

Porównaj kredyty przed złożeniem wniosku

Jeśli decydujesz się na kredyt pozwalający na sfinansowanie prowadzonej przez ciebie działalności, porównaj dostępne oferty. Jednak sprawdź nie tylko zestawienie kredytów proponowanych przez różne banki, ale i dostępne w obrębie tej samej instytucji. Przykładowo, Idea Bank oferuje kredyty firmowe dla deweloperów, dla przedsiębiorców inwestujących w innowacje czy dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność (źródło: www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm). Każda z tych opcji różni się oprocentowaniem oraz kryteriami, dlatego warto wcześniej zapoznać się z dostępnymi możliwościami. Dzięki temu wybierzesz rozwiązanie idealnie wpisujące się w finansowe potrzeby twojej firmy.0 Komentarze