Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Kredyty gotówkowe


Dlaczego nie warto kłamać we wniosku kredytowym?

wrz 09 2022 17:15 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Ze względu na łatwość i szybkość wypełniania wniosku o kredyt, wiele osób ulega pokusie i przedstawia w nim nie do końca prawdziwe informacje. W zamierzeniu mają one pomóc w pozytywnym rozpatrzeniu decyzji, a tym samym zwiększyć szansę uzyskania pożyczki. We wniosku kredytowym nie warto jednak kłamać, ponieważ jest to traktowane jako oszustwo i może mieć poważne konsekwencje. Banki dokładnie weryfikują wszystkie informacje, a jakiekolwiek nieścisłości są oceniane bardzo negatywnie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Etap wyboru oferty. Jak wybrać najlepszy kredyt...

mar 07 2022 16:41 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Decydują się z niego skorzystać osoby w różnym wieku, kierując się różnymi powodami. Dla jednych jest on sposobem na poratowanie domowego budżetu lub poradzenie sobie z nieplanowanymi wydatkami, dla innych zaś metodą na realizację celów i marzeń.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Rodzaje kredytów bankowych

sty 25 2022 00:21 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Istnieje kilka rodzajów kredytów bankowych. Kredyt może być przeznaczony na koszty prowadzenia działalności gospodarczej, zakup własnego mieszkania lub na nabycie samochody. Przeznaczenie kredytów będzie decydować o wysokości kwoty, oprocentowaniu oraz terminie spłaty.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące – zmień k...

gru 28 2021 14:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Obecnie w bankach nie brakuje różnych rodzajów kredytów. Pieniądze pozyskane w ramach zobowiązań można przeznaczyć na różne cele.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czy w bankach dostaniemy kredyt na dowód

sie 30 2021 05:51 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Na pewno każdego z nas denerwują skomplikowane procedury, z jakimi spotykamy się w bankach gdy składamy wniosek o kredyt lub pożyczkę. Chcielibyśmy pożyczyć pieniądze szybko, bez dostarczania dokumentów czy bez zabezpieczenia. Banki doskonale zdają sobie z tego sprawę i starają się przygotować dla klientów taką ofertę, która jak najbardziej spełni ich oczekiwania. Okazuje się nawet, że w niektórych bankach możemy dostać kredyt na dowód osobisty. W takim przypadku procedura jest bardzo prosta a pieniądze do dyspozycji możemy mieć bardzo szybko.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt na dowód i 1 więcej...


Kredyty dla emerytów

mar 16 2021 06:32 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Emeryci to w naszym społeczeństwie dość liczna grupa. Są to osoby, które zakończyły już swoją aktywność zawodową i teraz pobierają świadczeni emerytalne z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jednakże podobnie jak osoby pracujące czy prowadzące własną działalność gospodarczą, od czasu do czasu muszą one pożyczyć pieniądze. Sprawdźmy więc, czy banki mają w swojej ofercie kredyty, z których mogli by skorzystać emeryci.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt dla emeryta i 1 więcej...

Czy osoba zadłużona może być poręczycielem kredytu

lip 22 2020 06:21 | Marcin w Kredyty gotówkowe

W momencie rozpatrywania wniosku o kredyt banki zrobią wszystko, by pożyczone pieniądze wróciły do nich z powrotem. To między innymi dlatego dokładnie sprawdzają naszą zdolność kredytową, historię kredytową czy też starają się jak najlepiej zabezpieczyć spłatę zadłużenia. Jednym z rodzajów zabezpieczeń kredytów są poręczyciele. To właśnie oni mają gwarantować, że raty będą co miesiąc spłacane na czas. Dlatego też, nie każdy może zostać poręczycielem. A czy może nim być osoba, która sama ma długi?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Ranking kredytów gotówkowych online - oferty be...

cze 24 2020 14:19 | mentalny w Kredyty gotówkowe

W czasach pandemii koronawirusa liczba składanych do banków wniosków o kredyt gotówkowy wzrosła nawet kilka razy. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież ogrom Polaków z dnia na dzień straciło źródło generowania dochodów.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych

mar 26 2020 18:49 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Pożyczki i kredyty są sposobem na rozwiązanie wielu problemów finansowych i to nie tylko tych podbramkowych. Atrakcyjny wyjazd na wakacje, samochód po wyjątkowo korzystnej cenie czy intratne zlecenie do realizacji wymagają środków, a te można uzyskać w instytucjach pożyczkowych. Korzystanie z takich form usług wymaga rozsądnej oceny możliwości spłaty. Kiedy zwrócenie kilku pożyczek staje się dużym obciążeniem, z pomocą przychodzą kredyty konsolidacyjne.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****


Wolny zawód a uzyskanie kredytu - jak uzyskać n...

sty 28 2020 21:19 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Uznaje się, że osoba wykonująca wolny zawód, to wyspecjalizowany profesjonalista zarabiający na własny rachunek, którego nie dotyczą zasady standardowego etatu. Taka osoba otrzymuje wynagrodzenie z tytułu umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Specjaliści również coraz częściej decydują się na otwarcie własnej działalności.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Prawdziwe koszty kredytu – na co zwrócić uwagę?

lis 19 2019 14:49 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Widzisz na plakatach reklamujących kredyt, że oprocentowanie jest bardzo niskie. Świetnie, jednak nie oznacza to, że to koniec wszystkich kosztów! Dowiedz się, jakie elementy sprawiają, że całkowity koszt kredytu jest znacznie większy niż oprocentowanie nominalne, co to jest RRSO i jak obliczyć, ile wyniesie zaciągnięte zobowiązanie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kredyt gotówkowy – prosty sposób na realizację...

wrz 12 2019 09:57 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Świat jest pełen pokus, a my zewsząd jesteśmy nimi atakowani. Gospodarowanie własnymi finansami nie musi jednak oznaczać wyłącznie oszczędzania pieniędzy „do skarpety” i odmawiania sobie wszelkich zachcianek. Życie po to jest, by czerpać garściami z jego drobnych przyjemności! A sfinansować je można łatwym do spłacenia kredytem gotówkowym!

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym jest kredyt refinansowany i kiedy warto z...

lip 08 2019 13:10 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie zaciągane nawet na kilkadziesiąt lat. Tymczasem oferta banków zmienia się z miesiąca na miesiąc. Warto ją śledzić, aby w razie znalezienia bardzo korzystnej propozycji, skorzystać z kredytu refinansowanego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kiedy student może wziąć kredyt?

cze 26 2019 01:33 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Student na starcie zwykle nie ma łatwo, zwłaszcza pod kątem sytuacji finansowej. Nauka, rozwój czy pasje, to koszty, z którymi musi się liczyć. Jak to zrealizować, mając do dyspozycji niewielki budżet? Oczywiście warto sięgnąć po kredyt dla studenta, na prostych i bezpiecznych zasadach. Jak to zrobić? Dowiemy się z artykułu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Na co zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny

paź 31 2016 21:51 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Praktycznie od czasu do czasu każdy z nas musi udać się do banku, by złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Jednakże nie każdy z nas, zdaje sobie sprawę jak spośród wielu ofert, które mają dla nas banki, wybrać tę najlepszą. Zastanówmy się więc, na co zwrócić uwagę, by nie przepłacać za pożyczone pieniądze.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jakie dokumenty są niezbędne, by zaciągnąć kred...

lis 04 2016 20:33 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Jak pokazują wszelkiego rodzaju statystyki, kredyt gotówkowy jest tym produktem bankowym, po którego sięgamy bardzo często. Pozwala on „załatać” chwilowe dziury w domowym budżecie, pozwala sfinansować naprawę samochodu, czy wyjazd na urlop. Banki starają się jak najbardziej uprościć całą procedurę, związaną z przyznawaniem takiego kredytu, jednakże musimy mieć świadomość, że pewnych etapów się nie przeskoczy. Zastanówmy się więc, jakie dokumenty będą nam niezbędne, by taki kredyt gotówkowy uzyskać.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe online – jak bezpiecznie je b...

sty 24 2019 22:36 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Czy kredyty gotówkowe online są bezpieczne? Dzisiaj banki i inne instytucje finansowe mają własne strony internetowe, i te strony są zabezpieczone specjalnymi certyfikatami. Certyfikaty mają na celu zabezpieczenie danych, które są wysyłane od kompute...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****


Kto może zostać poręczycielem kredytu

paź 08 2018 07:35 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Nikt z nas nie lubi, gdy ktoś nie oddaje nam pieniędzy. Nie inaczej sprawa ta wygląda w przypadku banków. Instytucje te tym bardziej starają się zabezpieczyć zwrot pieniędzy, gdyż pożyczają one środki wpłacone przez ich klientów na depozyty czy inne produkty oszczędnościowe. Dlatego tylko najlepsi klienci banku mogą otrzymać kredyt bez zabezpieczenia. Pozostali muszą w jakiś sposób zabezpieczyć pożyczkę czy kredyt. Banki stosują wiele różnego rodzaju zabezpieczeń, jednakże do jednych z najpopularniejszych jest poręczenie kredytu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    poręczyciel

Kredyt na wakacje - pomóż sobie spełnić marzeni...

sie 21 2018 22:04 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Podróże to wspaniałe hobby. Zdarza się jednak, że wskutek różnych zbiegów okoliczności, nasz budżet domowy został mocno uszczuplony i brakuje nam środków na wyjazd naszych marzeń. Z pomocą przychodzi wówczas kredyt na wakacje.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt na wakacje, wakacje


Wakacje kredytowe

sie 18 2018 18:28 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Z czym wiąże się wzięcie kredytu Wielu z nas, na własnej skórze, przekonało się pewnie, że samo wzięcie kredytu nie było największym problemem. Każdy z nas powinien więc, przed wzięciem kredytu, zastanowić się nad tym z czym wiąże się ten produkt. Chod...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Co to pożyczka na oświadczenie

kwi 14 2018 04:36 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Jednym z czynników który często zniechęca nas do skorzystania z bankowej pożyczki, są zawiłe procedury, związane z jej uzyskaniem. Banki wymagają od nas wielu dokumentów, które uwiarygodnią naszą osobę, a przede wszystkim potwierdzą nasze dochody. Dlatego składając wniosek o pożyczkę w banku, musimy donieść zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy, odcinek renty czy emerytury lub też dokumenty z Urzędu Skarbowego. Jak łatwo się domyśleć, nie wszyscy mają ochotę i czas na dostarczenie tych dokumentów do banku. W związku z tym, często osoby takie szukają specjalnych ofert pożyczek na oświadczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka na oświadczenie i 1 więcej...


Ubezpieczenie kredytu gotówkowego

sty 22 2018 21:06 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Ubezpieczenia nie mają w naszym kraju najlepszej opinii. Zdecydowana większość z nas twierdzi, że są one za drogie i że nie ma sensu ich kupować. Ale gdy dzieje się w naszym życiu coś złego, często żałujemy, że nie wykupiliśmy chociaż podstawowego ubezpieczenia na dom, samochód czy na zdrowie. Bo chociaż ubezpieczenie to koszt i nie wiadomo czy będziemy musieli z niego skorzystać, to jednak warto je mieć, by mieć później komfort, gdy stanie się coś niespodziewanego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy i 1 więcej...

Na jakie usługi bankowe można liczyć?

sty 06 2018 16:25 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że w Polsce nie brakuje banków. Ludzie mogą zatem liczyć na dużą konkurencję, co oczywiście objawia się często bardzo dobrymi warunkami współpracy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czy można znaleźć dobry kredyt gotówkowy przez...

lis 23 2017 19:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Internet pomaga w życiu każdemu z nas. Dzisiaj bez wychodzenia z domu, możemy robić zakupy, planować urlop, czy też uczyć się nowych umiejętności. Ale Internet odmienił także załatwianie wielu czynności z zakresu finansów.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak szybko spłacić kredyt gotówkowy?

paź 30 2017 13:38 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Okres kredytowania jest jednym z ważniejszych parametrów, jaki powinien być brany pod uwagę przy zaciąganiu kredytu. Od tego, jak szybko spłacimy zobowiązanie, zależy przecież całkowity koszt pożyczenia pieniędzy. Długi okres spłaty wraz z niską ratą nie musi być wcale dla nas korzystny.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy i 1 więcej...


Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

paź 05 2017 08:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Nikt z nas nie ma raczej zbyt dużo czasu, aby śledzić na okrągło poszczególne oferty kredytów wypuszczanych przez instytucje bankowe. Jednak biorąc kredyt gotówkowy, każdy chciałby wybrać najlepszy. Jak to zrobić?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyt gotówkowy - istotne pojęcia

wrz 25 2017 12:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Decydując się na kredyt gotówkowy, warto poznać przed podpisaniem umowy niektóre z istotnych pojęć, które mogą nam pomóc w jej zrozumieniu. Język banków może być niezwykle zagmatwany. Poniżej znajdziecie kilka definicji, które pomogą Wam w wyborze kredytu gotówkowego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Pożyczka gotówkowa - jak wybrać?

wrz 01 2017 08:36 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Ofert pożyczkowych na rynku jest sporo i warto dobrze się zastanowić, która z nich jest najkorzystniejsza. Tym bardziej, że czasem szczegóły oferty mają naprawdę spore znaczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Najważniejsze cechy pożyczki gotówkowej

wrz 02 2017 04:27 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Bardzo często w naszym życiu zdarza się, że potrzebujemy więcej gotówki, niż mamy obecnie na koncie. Jest to związane z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami, a także z planami, jakie snujemy na przyszłość. Jeżeli ekstra gotówka jest nam rzeczywiście niezbędna, bardzo często udajemy się do banku i szukamy produktu, który pomógłby nam uzupełnić nasze braki finansowe. Wydaje się, że idealnym produktem którego szukamy w takim wypadku jest pożyczka gotówkowa. Poznajmy więc, jakie są najważniejsze cechy tego produktu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka gotówkowa