Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty gotówkowe


Czym jest kredyt refinansowany i kiedy warto z...

lip 08 2019 13:10 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie zaciągane nawet na kilkadziesiąt lat. Tymczasem oferta banków zmienia się z miesiąca na miesiąc. Warto ją śledzić, aby w razie znalezienia bardzo korzystnej propozycji, skorzystać z kredytu refinansowanego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kiedy student może wziąć kredyt?

cze 26 2019 01:33 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Student na starcie zwykle nie ma łatwo, zwłaszcza pod kątem sytuacji finansowej. Nauka, rozwój czy pasje, to koszty, z którymi musi się liczyć. Jak to zrealizować, mając do dyspozycji niewielki budżet? Oczywiście warto sięgnąć po kredyt dla studenta, na prostych i bezpiecznych zasadach. Jak to zrobić? Dowiemy się z artykułu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Na co zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny

paź 31 2016 21:51 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Praktycznie od czasu do czasu każdy z nas musi udać się do banku, by złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Jednakże nie każdy z nas, zdaje sobie sprawę jak spośród wielu ofert, które mają dla nas banki, wybrać tę najlepszą. Zastanówmy się więc, na co zwrócić uwagę, by nie przepłacać za pożyczone pieniądze.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jakie dokumenty są niezbędne, by zaciągnąć kred...

lis 04 2016 20:33 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Jak pokazują wszelkiego rodzaju statystyki, kredyt gotówkowy jest tym produktem bankowym, po którego sięgamy bardzo często. Pozwala on „załatać” chwilowe dziury w domowym budżecie, pozwala sfinansować naprawę samochodu, czy wyjazd na urlop. Banki starają się jak najbardziej uprościć całą procedurę, związaną z przyznawaniem takiego kredytu, jednakże musimy mieć świadomość, że pewnych etapów się nie przeskoczy. Zastanówmy się więc, jakie dokumenty będą nam niezbędne, by taki kredyt gotówkowy uzyskać.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe online – jak bezpiecznie je b...

sty 24 2019 22:36 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Czy kredyty gotówkowe online są bezpieczne? Dzisiaj banki i inne instytucje finansowe mają własne strony internetowe, i te strony są zabezpieczone specjalnymi certyfikatami. Certyfikaty mają na celu zabezpieczenie danych, które są wysyłane od kompute...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****


Kto może zostać poręczycielem kredytu

paź 08 2018 07:35 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Nikt z nas nie lubi, gdy ktoś nie oddaje nam pieniędzy. Nie inaczej sprawa ta wygląda w przypadku banków. Instytucje te tym bardziej starają się zabezpieczyć zwrot pieniędzy, gdyż pożyczają one środki wpłacone przez ich klientów na depozyty czy inne produkty oszczędnościowe. Dlatego tylko najlepsi klienci banku mogą otrzymać kredyt bez zabezpieczenia. Pozostali muszą w jakiś sposób zabezpieczyć pożyczkę czy kredyt. Banki stosują wiele różnego rodzaju zabezpieczeń, jednakże do jednych z najpopularniejszych jest poręczenie kredytu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    poręczyciel

Kredyt na wakacje - pomóż sobie spełnić marzeni...

sie 21 2018 22:04 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Podróże to wspaniałe hobby. Zdarza się jednak, że wskutek różnych zbiegów okoliczności, nasz budżet domowy został mocno uszczuplony i brakuje nam środków na wyjazd naszych marzeń. Z pomocą przychodzi wówczas kredyt na wakacje.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt na wakacje, wakacje


Wakacje kredytowe

sie 18 2018 18:28 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Z czym wiąże się wzięcie kredytu Wielu z nas, na własnej skórze, przekonało się pewnie, że samo wzięcie kredytu nie było największym problemem. Każdy z nas powinien więc, przed wzięciem kredytu, zastanowić się nad tym z czym wiąże się ten produkt. Chod...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Co to pożyczka na oświadczenie

kwi 14 2018 04:36 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Jednym z czynników który często zniechęca nas do skorzystania z bankowej pożyczki, są zawiłe procedury, związane z jej uzyskaniem. Banki wymagają od nas wielu dokumentów, które uwiarygodnią naszą osobę, a przede wszystkim potwierdzą nasze dochody. Dlatego składając wniosek o pożyczkę w banku, musimy donieść zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy, odcinek renty czy emerytury lub też dokumenty z Urzędu Skarbowego. Jak łatwo się domyśleć, nie wszyscy mają ochotę i czas na dostarczenie tych dokumentów do banku. W związku z tym, często osoby takie szukają specjalnych ofert pożyczek na oświadczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka na oświadczenie i 1 więcej...


Ubezpieczenie kredytu gotówkowego

sty 22 2018 21:06 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Ubezpieczenia nie mają w naszym kraju najlepszej opinii. Zdecydowana większość z nas twierdzi, że są one za drogie i że nie ma sensu ich kupować. Ale gdy dzieje się w naszym życiu coś złego, często żałujemy, że nie wykupiliśmy chociaż podstawowego ubezpieczenia na dom, samochód czy na zdrowie. Bo chociaż ubezpieczenie to koszt i nie wiadomo czy będziemy musieli z niego skorzystać, to jednak warto je mieć, by mieć później komfort, gdy stanie się coś niespodziewanego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy i 1 więcej...