Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty gotówkowe


Kredyty dla emerytów

mar 16 2021 06:32 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Emeryci to w naszym społeczeństwie dość liczna grupa. Są to osoby, które zakończyły już swoją aktywność zawodową i teraz pobierają świadczeni emerytalne z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jednakże podobnie jak osoby pracujące czy prowadzące własną działalność gospodarczą, od czasu do czasu muszą one pożyczyć pieniądze. Sprawdźmy więc, czy banki mają w swojej ofercie kredyty, z których mogli by skorzystać emeryci.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt dla emeryta i 1 więcej...

Czy osoba zadłużona może być poręczycielem kredytu

lip 22 2020 06:21 | Marcin w Kredyty gotówkowe

W momencie rozpatrywania wniosku o kredyt banki zrobią wszystko, by pożyczone pieniądze wróciły do nich z powrotem. To między innymi dlatego dokładnie sprawdzają naszą zdolność kredytową, historię kredytową czy też starają się jak najlepiej zabezpieczyć spłatę zadłużenia. Jednym z rodzajów zabezpieczeń kredytów są poręczyciele. To właśnie oni mają gwarantować, że raty będą co miesiąc spłacane na czas. Dlatego też, nie każdy może zostać poręczycielem. A czy może nim być osoba, która sama ma długi?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Ranking kredytów gotówkowych online - oferty be...

cze 24 2020 14:19 | mentalny w Kredyty gotówkowe

W czasach pandemii koronawirusa liczba składanych do banków wniosków o kredyt gotówkowy wzrosła nawet kilka razy. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież ogrom Polaków z dnia na dzień straciło źródło generowania dochodów.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych

mar 26 2020 18:49 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Pożyczki i kredyty są sposobem na rozwiązanie wielu problemów finansowych i to nie tylko tych podbramkowych. Atrakcyjny wyjazd na wakacje, samochód po wyjątkowo korzystnej cenie czy intratne zlecenie do realizacji wymagają środków, a te można uzyskać w instytucjach pożyczkowych. Korzystanie z takich form usług wymaga rozsądnej oceny możliwości spłaty. Kiedy zwrócenie kilku pożyczek staje się dużym obciążeniem, z pomocą przychodzą kredyty konsolidacyjne.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Wolny zawód a uzyskanie kredytu - jak uzyskać n...

sty 28 2020 21:19 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Uznaje się, że osoba wykonująca wolny zawód, to wyspecjalizowany profesjonalista zarabiający na własny rachunek, którego nie dotyczą zasady standardowego etatu. Taka osoba otrzymuje wynagrodzenie z tytułu umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Specjaliści również coraz częściej decydują się na otwarcie własnej działalności.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Prawdziwe koszty kredytu – na co zwrócić uwagę?

lis 19 2019 14:49 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Widzisz na plakatach reklamujących kredyt, że oprocentowanie jest bardzo niskie. Świetnie, jednak nie oznacza to, że to koniec wszystkich kosztów! Dowiedz się, jakie elementy sprawiają, że całkowity koszt kredytu jest znacznie większy niż oprocentowanie nominalne, co to jest RRSO i jak obliczyć, ile wyniesie zaciągnięte zobowiązanie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyt gotówkowy – prosty sposób na realizację...

wrz 12 2019 09:57 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Świat jest pełen pokus, a my zewsząd jesteśmy nimi atakowani. Gospodarowanie własnymi finansami nie musi jednak oznaczać wyłącznie oszczędzania pieniędzy „do skarpety” i odmawiania sobie wszelkich zachcianek. Życie po to jest, by czerpać garściami z jego drobnych przyjemności! A sfinansować je można łatwym do spłacenia kredytem gotówkowym!

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czym jest kredyt refinansowany i kiedy warto z...

lip 08 2019 13:10 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie zaciągane nawet na kilkadziesiąt lat. Tymczasem oferta banków zmienia się z miesiąca na miesiąc. Warto ją śledzić, aby w razie znalezienia bardzo korzystnej propozycji, skorzystać z kredytu refinansowanego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kiedy student może wziąć kredyt?

cze 26 2019 01:33 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Student na starcie zwykle nie ma łatwo, zwłaszcza pod kątem sytuacji finansowej. Nauka, rozwój czy pasje, to koszty, z którymi musi się liczyć. Jak to zrealizować, mając do dyspozycji niewielki budżet? Oczywiście warto sięgnąć po kredyt dla studenta, na prostych i bezpiecznych zasadach. Jak to zrobić? Dowiemy się z artykułu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Na co zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny

paź 31 2016 21:51 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Praktycznie od czasu do czasu każdy z nas musi udać się do banku, by złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Jednakże nie każdy z nas, zdaje sobie sprawę jak spośród wielu ofert, które mają dla nas banki, wybrać tę najlepszą. Zastanówmy się więc, na co zwrócić uwagę, by nie przepłacać za pożyczone pieniądze.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----