Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

* * * * *

Dlaczego warto korzystać z kalkulatorów kredytów gotówkowych

kalkulator kredytowy kredyt gotówkowy

Kredyt jest zobowiązaniem finansowym, które obciąża przez pewien czas budżet domowy kredytobiorcy lub kilku kredytobiorców. Dlatego nie powinno się zaciągać go pochopnie, bez wcześniejszej analizy swojej zdolności finansowej do późniejszej spłaty zobowiązania.
Konieczne jest także porównanie różnych ofert kredytowych, aby móc wybrać najkorzystniejszą w danym czasie. Pomocne na etapie wyboru kredytu są kalkulatory kredytowe.

Jak działają kalkulatory kredytów?

Kalkulator kredytowy jest programem komputerowym, który korzysta z baz danych różnych banków. Oferty kredytowe zmieniają się dynamicznie. Co parę tygodni banki modyfikują swoją ofertę, wprowadzają ciekawe promocje i udogodnienia dla wszystkich klientów lub dla wybranych ich grup. Dlatego program porównujący kredyty bankowe powinien opierać się o algorytm pobierający aktualne dane bankowe lub też przedstawiciele banków wprowadzają w jednej bazie danych kalkulatora właściwe parametry kredytu do porównywania.

Z perspektywy osoby, która korzysta z kalkulatora kredytowego, jest to prosty formularz elektroniczny, składający się z kilku lub kilkunastu pól koniecznych do wypełnienia. Wśród nich wymienia się:
 • kwotę pożądanego kredytu w złotówkach,
 • okres kredytowania,
 • rodzaj spłacanych rat - równe lub malejące w okresie kredytowania,
 • typ kredytu: bez zaświadczeń, bez ubezpieczenia, bez zgody współmałżonka, bez zabezpieczeń,
 • deklaracja o korzystaniu z innych produktów banku dla obniżenia oprocentowania kredytu.
Po wskazaniu wszystkich parametrów kredytu, jaki chcemy zaciągnąć, kalkulator kredytowy jak http://kalkulatorkredytugotowkowego.pl pokazuje wykaz proponowanych ofert bankowych. W poszczególnych rekordach powinny znaleźć się dokładne informacje na temat proponowanych kredytów gotówkowych, wraz ze wskazaniem nazwy banku, wysokości Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania, wysokości raty, oprocentowania, prowizji i ubezpieczenia.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego?

Każda osoba nosząca się z zamiarem zaciągnięcia kredytu gotówkowego powinna najpierw porównać oferty rynkowe, aby wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. Przy użyciu kalkulatora kredytowego unika się konieczności odwiedzania kilku banków czy stron internetowych instytucji kredytowych i zbierania samodzielnie ofert. Później należałoby je porównać ze sobą i przeanalizować, co wiąże się ze stratą czasu i energii. O wiele łatwiej jest przejrzeć w jednym miejscu oferty dopasowane do pożądanych parametrów kredytu gotówkowego przedstawione jako wyniki wyszukiwania kalkulatora kredytowego.0 Komentarze