Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Jak szukać najlepszej oferty kredytowej


Osoba, która nie za bardzo orientuje się w świecie finansów, ma ogromne problemy, jeżeli z jakiegoś produktu finansowego chce lub musi skorzystać. Albowiem jest ich tak dużo i tak niewiele się różnią od siebie, że ciężko wybrać ten, który będzie akurat najlepszy. A przecież od dobrego wyboru, może zależeć bardzo dużo. Możemy ponieść niższe koszty w przypadku kredytu, czy też osiągnąć lepsze zyski w przypadku jakiejś inwestycji. Dlatego zanim dokonamy właściwego wyboru, należy wszystko dokładnie przeanalizować.

Jednakże jak możemy sami analizować, jeżeli nie mamy dostatecznej wiedzy na temat kredytów, ubezpieczeń, czy produktów inwestycyjnych? Dlatego najlepiej, zapytać fachowców. Istnieje wiele firm, większych lub mniejszych, oferujących doradztwo finansowe. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kredyty lub pożyczki. Udając się do jakiegoś doradcy kredytowego, z całą pewnością dostaniemy kilka opcji, z których będziemy mogli wybrać tę najlepszą. Zanim jednak będziemy dokonywać wyboru, musimy podać doradcy kilka szczegółów na nasz temat i na temat kredytu. Musi on wiedzieć, jak duży ma być to kredyt, na co ma być przeznaczony itp. Aby dokonać najlepszego wyboru, niezbędne są mu także informacje na temat naszych dochodów, naszej historii kredytowej, majątku itp. Gdy taką wiedzę już posiada, może zaproponować nam najlepszy kredyt czy pożyczkę. Oczywiście sami powinniśmy dokonać wyboru najlepszej według nas opcji.

Wiele osób nie chce jednak korzystać z ofert doradców kredytowych. A wszystko przez obawę, że nie zaproponują im najlepszej opcji dla przyszłego kredytobiorcy, tylko bank, który płaci im najlepszą prowizję. Oczywiście jest to możliwe i nikt do końca nie potrafi powiedzieć, czy takie sytuacje mają miejsce. Dlatego osoby nie ufające doradcom, szukają kredytów czy pożyczek na własną rękę. Służyć temu mogą np. porównywarki kredytów. Wpisując do nich odpowiednie dane, szybko mogą one pokazać nam, w którym banku zapłacimy najmniej odsetek, w którym dostaniemy najwięcej kredytu itp. Porównywarki, pokażą nam nie tylko produkty kredytowe, oferowane przez banki. Przykładem mogą być najlepsze porównania szybkich chwilówek na rankingchwilowek.pl. Tego typu rankingi, pojawiły się gdy na naszym rynku zaczęły funkcjonować szybkie pożyczki przez Internet. Zarówno w przypadku kredytów bankowych, jak i chwilówek, możemy zauważyć, że dosyć szybko „reagują” one na wszelkie zmiany, jakie banki czy firmy pożyczkowe dokonują w swoich produktach. Dzięki temu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zawsze znajdziemy najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Mamy jeszcze jedną możliwość, jeśli chodzi o szukanie najlepszej oferty kredytowej. Możemy sami chodzić od banku do banku i pytać, sprawdzać, porównywać najlepsze produkty. Niestety musimy poświęcić na to sporo czasu, a czasami, po prostu go nie mamy. Dlatego może warto wspomóc się doradcą kredytowym, lub dobrą porównywarką, by nasz cenny czas zaoszczędzić.0 Komentarze