Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Kredyt gotówkowy na wesele

kredyt gotówkowy wesele

Huczne wesele jest wciąż bardzo mocno zakorzenione w polskiej tradycji, mimo że coraz więcej par decyduje się na wspólne mieszkanie jeszcze przed powiedzeniem sobie „tak”. Część z nich staje przed dylematem, czy wydać skromny obiad tylko dla rodziny, czy urządzić przyjęcie, o którym długo będą rozprawiać znajomi i dalsi krewni.
„Zastaw się, a postaw się”
Branża ślubna w Polsce przeżywa prawdziwy rozkwit. Coraz większą popularnością cieszą się konsultanci ślubni, suknie z naturalnych (i bardzo drogich) materiałów, wypożyczalnie rekwizytów, atrakcje w postaci fotobudek, trójwymiarowych napisów, pokazów barmanów, iluzjonistów…Z roku na rok koszt wyprawienia wesela staje się więc coraz większy. Nawet jeśli przyszła para młoda zdecyduje się na przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych, musi liczyć się z wydaniem około 20 000 złotych. Nie mówiąc o kosztach związanych z wyprawieniem wesela dla 100 czy 200 osób…

Nic więc dziwnego, że wiele par po zrobieniu wstępnej listy gości i przeliczeniu podstawowych kosztów decyduje się na kredyt gotówkowy, który, oczywiście, ma swoje wady i zalety.


Ślub jak z bajki
Ślub to wielkie wydarzenie, nie tylko dla przyszłych małżonków, ale także dla całej rodziny. Listy wydatków ślubnych nie będziemy tu zamieszczać, ponieważ to sprawa bardzo indywidualna. Rozpoczynać ją może wynajęcie sali weselnej oraz kupno sukni ślubnej i garnituru, a wieńczyć nawet pokaz sztucznych ogni czy lot balonem.

Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla narzeczonych, którzy nie chcą lub nie mogą uzyskać pomocy finansowej ze strony rodziców. Jest to, oczywiście, jedno z wielu rozwiązań, istnieją bowiem pary, które czekają ze ślubem nawet dwa-trzy lata, żeby odłożyć wystarczającą ilość pieniędzy na wymarzone wesele.

Większość banków nie ma specjalnej oferty kredytowej przeznaczonej dla przyszłych nowożeńców. Otrzymane pieniądze możemy więc przeznaczyć na wydatki związane z organizacją wesela, ale także na podróż poślubną czy zakup mebli do nowego mieszkania. Niektóre banki oferują możliwość wcześniejszej spłaty części kredytu, np. zaraz po przyjęciu. To dobra informacja dla narzeczonych, ponieważ obecnie zdecydowana większość gości zamiast prezentów wręcza Młodej Parze koperty z gotówką.

Świeżo upieczeni narzeczeni przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu na poczet wesela muszą więc przede wszystkim dokładnie przeanalizować swoją sytuację materialną. Zastanowić się, z czego można zrezygnować, a na czym nie warto oszczędzać.

Sprawdź warunki kredytu gotówkowego na stronie: www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy,1.html0 Komentarze