Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Kredyt gotówkowy – prosty sposób na realizację bieżących potrzeb!


Świat jest pełen pokus, a my zewsząd jesteśmy nimi atakowani. Gospodarowanie własnymi finansami nie musi jednak oznaczać wyłącznie oszczędzania pieniędzy „do skarpety” i odmawiania sobie wszelkich zachcianek. Życie po to jest, by czerpać garściami z jego drobnych przyjemności! A sfinansować je można łatwym do spłacenia kredytem gotówkowym!
Kto powinien sięgnąć po kredyt gotówkowy?

Jest to forma wsparcia finansowego, jaką oferuje na przykład bank BNP, dla osób, które nie potrzebują pieniędzy na konkretny cel zakupowy, lecz chcą po prostu zdobyć zastrzyk gotówki na drobne wydatki. Sytuacje, w których warto zaciągnąć kredyt gotówkowy, mogą być rozmaite. Może to być chęć zorganizowania przyjęcia rocznicowego, które wykracza poza domowy budżet, albo spontaniczna wycieczka z przyjaciółmi za granicę. Pieniądze mogą się przydać, by wesprzeć dziecko studiujące w innym mieście lub wymienić wystrój swojego mieszkania. W każdym z tych przypadków cel jest nieokreślony i nie trzeba deklarować, na co chce się przeznaczyć pieniądze podczas składania wniosku kredytowego.

Korzyści z zaciągania kredytów gotówkowych

Fakt, że można w krótkim czasie zdobyć gotówkę potrzebną na realizację indywidualnych pragnień, to tylko jedna z dobrych stron kredytu gotówkowego. Potężną jego zaletą jest również budowanie zdolności kredytowej poprzez regularne spłacanie rat! Osoby, które starają się o swój pierwszy w życiu kredyt, powinny skorzystać z niego, aby móc zacząć budować historię kredytową. Dzięki regularnemu spłacaniu rat wszystkie kolejne banki, nie tylko bank BNP, widzą podczas starań o kolejne zobowiązania, że jest się solidnym płatnikiem kredytu. Tym samym – są bardziej skłonne do udzielenia kolejnego, większego już kredytu na ciekawych warunkach. Historię kredytową warto zacząć budować jak najwcześniej, nawet gdy nie ma się konkretnej potrzeby finansowej, rozpoczynając od niewielkich kwot. Dzięki temu, gdy osiągnie się stan finansowy pozwalający na przykład na budowę domu, banki bez trudu udzielą kredytu na ten cel!

Nie żałuj sobie przyjemności!

Korzystać z pieniędzy można w dwojaki sposób. Pierwszy to oczywiście oszczędzanie, czyli skrupulatne odkładanie pewnych ilości gotówki do skarbonki, by w odpowiednim momencie je wyciągnąć i zaszaleć. Można też zaszaleć, mając tę ilość gotówki od banku, a potem jedynie spłacać sukcesywnie raty. Teoretycznie koszty ponoszone przy konieczności spłacania nawet niewielkich kredytów są niewarte tego, aby dla kilkudniowej wycieczki czy nowego auta fundować sobie kolejne miesiące spłacania. W praktyce jednak bank BNP oferuje nie tylko korzystne oprocentowanie, ale również dogodne warunki spłaty. Dzięki rozłożeniu jej na wiele rat można uzyskać w skali miesiąca taką prowizję, która w zasadzie dla portfela jest nieodczuwalna.

Życie jest zbyt krótkie, aby sobie żałować przyjemności, o których marzyło się od lat! Po to właśnie wymyślono kredyty gotówkowe. Są one sposobem na realizację swoich aktualnych pragnień, który przy odpowiednio wybranej ofercie nie spowoduje ogromnej dziury budżetowej przy spłacaniu rat. Budowanie historii kredytowej i korzystanie z życia to zalety, dla których warto zdecydować się na kredyt od czasu do czasu.0 Komentarze