Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty samochodowe i leasing


Co to kredyt balonowy

wrz 14 2018 07:04 | Marcin w Kredyty samochodowe i leasing

Banki oferują nam przeróżne rodzaje kredytów, jedne są bardziej znane, inne nieco mniej. Z całą pewnością do tej drugiej grupy możemy zaliczyć kredyt balonowy. Jeżeli spytamy “zwykłego śmiertelnika”, co to za rodzaj kredytu, z całą pewnością większość z nas nie będzie wiedziała z czym on się wiąże. A tymczasem jest to dosyć ciekawy sposób kredytowania zakupu samochodu, więc warto się z nim zapoznać.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt balonowy

Kredyt samochodowy - co nas czeka

sty 15 2018 08:49 | Marcin w Kredyty samochodowe i leasing

Zakup pojazdu często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia w banku kredytu samochodowego. Wynika to z kosztów, z jakimi spotykamy się kupując samochód - zwłaszcza nowy. Przeciętnego Kowalskiego, po prostu nie stać na jednorazowe wyciągnięcie z kieszeni kilkunastu tysięcy złotych, w związku z tym,musimy się posiłkować pieniędzmi z banku. Jednakże kredyt samochodowy, to nie tylko samo złożenie wniosku i wypłata pieniędzy. Na co więc musimy się przygotować zaciągając kredyt na samochód? Oto kilka wskazówek.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt samochodowy i 1 więcej...

Leasing czy kredyt na samochód - co wybrać?

gru 27 2017 18:07 | mentalny w Kredyty samochodowe i leasing

Kredyt celowy oraz leasing to dwa podstawowe źródła finansowego wsparcia dla tych, którzy chcą uzyskać środki niezbędne w celu nabycia auta. Który produkt jest jednak bardziej korzystny? Sprawdź, jak zdobyć pieniądze na samochód, generując przy tym minimalne koszty.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    leasing


Leasing samochodowy - zalety i wady

mar 21 2017 18:11 | Marcin w Kredyty samochodowe i leasing

Praktycznie każda firma musi mieć jakiś samochód. Ale nie każda firma może sobie pozwolić na zakup nowego pojazdu „za gotówkę”. W związku z tym, w ofercie banków czy innych firm, możemy spotkać wiele produktów, które zapewnią nam samochód w firmie, bez wykładania od razu dużej gotówki. Jednym z takich produktów jest leasing samochodowy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kupujemy samochód – kredyt, leasing czy gotówka

lis 16 2016 09:49 | Marcin w Kredyty samochodowe i leasing

Nowy i elegancki samochód – to marzenie wielu z nas. Jednakże doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno dobrego samochodu, wiąże się ze sporym wydatkiem, a nie każdy ma na koncie wystarczającą ilość pieniędzy. Wobec tego często musimy korzystać z innych alternatyw, które pozwalają nam na nabycie swojego wymarzonego pojazdu. Zobaczmy więc, jak możemy kupić samochód.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Co to kredyt samochodowy

lis 09 2016 07:34 | Marcin w Kredyty samochodowe i leasing

Kupując samochód, zwłaszcza nowy i drogi, bardzo często „posiłkujemy” się pieniędzmi pożyczonymi z banku. Jest to o tyle łatwe, gdyż praktycznie każdy bank ma w swojej ofercie tzw kredyt samochodowy. Dla kupującego pojazd, jest to znakomite rozwiązanie, gdyż może on pożyczyć pieniądze taniej, niż w przypadku kredytu gotówkowego. Ponadto zwykle możemy pożyczyć w takim przypadku pieniądze na dłużej, a i wnioskowane kwoty mogą być o wiele wyższe (pod warunkiem że będziemy mieli zdolność kredytową).

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt samochodowy