Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

* * * * *

Autolaweta - kupić, czy wziąć w leasing?


Pomoc drogowa jest niezmiennie potrzebną działalnością, z której korzystają użytkownicy pojazdów i maszyn w kraju i za granicą. Pomoc drogowa cieszy się dużym zaufaniem klientów, dlatego flota, wykorzystywana w celu transportu pojazdów lub maszyn musi być niezawodna. Najrozsądniej jest zainwestować w nowe lub prawie nowe pojazdy, które mogą dotrzeć na miejsce, wskazane przez klienta w krótkim czasie, bez problemów, związanych z własnym stanem technicznym. Zaufanie, jakim darzą kierowcy usługi pomocy drogowej nie uwzględnia tolerancji dla usterek w samochodach pomocy drogowej. Niesprawna autolaweta? Przecież można skorzystać z oferty konkurencji! Dbając o renomę oraz ciągły rozwój firmy warto inwestować w flotę, zapewniającą bezawaryjne użytkowanie oraz szeroki wachlarz możliwości usługowych. Masz do wyboru leasing samochodów typu autolaweta, zakup ich ze środków własnych lub na kredyt.

Dodany obrazek


Zalety dostępnych rozwiązań

Przed zakupem pojazdów firmowych za gotówkę konieczne będzie pozyskanie kapitału. Autolaweta nowa lub w idealnym stanie technicznym to spory koszt, jeszcze więcej trzeba zapłacić za pojazd, który poradzi sobie z pomocą drogową dla maszyny budowlanej, TIRa lub autobusu. Jeżeli finanse Twojej działalności nie pozwalają na tak poważne wydatki lub wolisz zachować stabilizację oraz płynność finansową, możesz ubiegać się o kredyt inwestycyjny lub leasing pojazdu. Sprawdź warunki ofert, porównaj je i wybierz najkorzystniejszą opcję. Przy leasingu nie musisz mieć dużego wkładu własnego, sięga on najczęściej 15% wartości pojazdu. Pojazd stanie się Twoją własnością po spłacie wszystkich rat. Możesz starać się o niego już na początku prowadzenia działalności, a amortyzacja kosztów zależna jest od formy leasingu, na jaką się zdecydujesz. Najpopularniejszy jest leasing operacyjny, dla którego podatek VAT doliczany jest w każdej racie, w przeciwieństwie do leasingu finansowego, przy którym podatek należy opłacić od razu. Leasing oznacza, że będziesz mógł odliczyć koszty od opłaconego podatku, co daje mu przewagę nad zakupem floty na kredyt inwestycyjny.

Artykuł opublikowany przy współpracy z laweta z Magdeburg0 Komentarze