Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Mądre pożyczanie


Pożyczki okolicznościowe - na co uważać

lut 21 2020 07:24 | Marcin w Mądre pożyczanie

Przeglądając ofertę kredytową banków, zauważymy od czasu do czasu pożyczki okolicznościowe. Zwykle pojawiają się one przed Świętami lub wakacjami. Według założeń, mają one mieć korzystniejsze warunki od “zwykłych” pożyczek, co ma zachęcić do skorzystania z takiej okolicznościowej oferty. Ale czy to prawda? Czy rzeczywiście pożyczki okolicznościowe mają lepsze warunki od tych zwykłych?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczki okolicznościowe

Czy warto pożyczać online na święta

gru 13 2019 15:06 | mentalny w Mądre pożyczanie

Pożyczanie pieniędzy jest w Polsce bardzo popularne. Zwykle tuż przed wypłatą prosimy o pożyczkę drobnej kwoty rodzinę czy znajomych, aby mieć środki na życie. Są też osoby, które pożyczają większe sumy, aby zrobić remont mieszkania, kupić sprzęt AGD/RTV czy nawet potrzebują pieniędzy na wkład własny do kredytu hipotecznego. Niezależnie od powodu, najchętniej po pożyczkę zgłaszamy się do naszych bliskich. Niestety nie zawsze mogą nam pomóc. Często też sami mają wysokie wydatki. Zwłaszcza w okresie świątecznym mało kto będzie w stanie nam pożyczyć pieniądze, ponieważ samemu ich potrzebuje na zakup produktów spożywczych czy prezentów. W takiej sytuacji mogą pomóc szybki pożyczki online, które dostępne są 24/7. Czy warto brać taką pożyczkę na święta?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej

lis 19 2019 06:29 | Marcin w Mądre pożyczanie

Karta kredytowa to wygodny sposób na realizowanie różnego rodzaju płatności. Używamy jej zarówno w czasie wykonywania transakcji w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Nie ma się więc co dziwić, że cieszy się ona ogromna popularnością i znajduje się w portfelach wielu z nas. Jednakże posiadacze kart kredytowych muszą zwrócić baczna uwagę na bezpieczeństwo. I chodzi tu o dwa aspekty. Po pierwsze o bezpieczne użytkowania karty. Po drugie, o bezpieczeństwo naszych finansów i domowego budżetu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak zrezygnować z karty kredytowej

paź 11 2019 17:25 | Marcin w Mądre pożyczanie

Karta kredytowa to dla wielu z nas podstawowa zawartość portfela. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niej życia i jak pokazują statystyki, posiada ją coraz więcej osób. Ale wcale nie oznacza to, że musimy mieć ją na zawsze. Bywają przypadki, że z karty lepiej jest z różnych względów zrezygnować. I pewno wiele osób zastanawia się, czy możemy to zrobić a jeśli tak, to w jaki sposób. Postaramy się to wyjaśnić

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    karta kredytowa

Kredyt konsolidacyjny - kiedy opłaca się z nieg...

cze 18 2019 06:46 | Marcin w Mądre pożyczanie

Posiadacze kilku kredytów i pożyczek doskonale zdają sobie sprawę z tego, że sporym wyzwaniem jest ich terminowa spłata. Kilka rat w ciągu miesiąca sprawia, że z naszego domowego budżetu “wypływa” sporo pieniędzy, w związku z czym często brakuje ich na zapłatę czynszu czy rachunków za media. Na szczęście mamy sposób na rozwiązanie tego problemu. Możemy skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, dzięki czemu zamiast kilku rat, będziemy mieli do spłaty jedną.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Co może zaoferować nam doradca kredytowy

maj 16 2019 06:40 | Marcin w Mądre pożyczanie

W naszym społeczeństwie jest bardzo dużo osób, które mają duże problemy z “poruszaniem się” po świecie finansów. Po prostu nie interesuje ich jakie są stopy procentowe, gdzie najlepiej pomnażać swoje oszczędności, czy też jak działa giełda. Jednak od czasu do czasu każdy z nas musi z jakiegoś produktu skorzystać, aby np pożyczyć pieniądze na zakup mieszkania. Osoby z mniejszą wiedzą o bankowości mogą mieć w tym momencie problem z wyborem najlepszej dla nich oferty. Na całe szczęście mają oni możliwość skorzystania z usług doradcy kredytowego, który rozwiąże ich problem.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym jest sprzedaż ratalna

kwi 17 2019 18:59 | Marcin w Mądre pożyczanie

Z całą pewnością każdy z nas widział w sklepach z meblami lub artykułami AGD/RTV ogłoszenia, z których wynikało że zapłatę za wybrane przez nas produktów możemy rozłożyć na raty. Jest to dla nas doskonała informacja, gdyż dzięki temu możemy często kupić produkt, na którego nie mamy aktualnie odłożonych pieniędzy. Zastanówmy się więc, czym tak naprawde jest sprzedaż ratalna.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    zakupy na raty, sprzedaż ratalna


W czym może pomóc nam otwarta linia kredytowa

kwi 02 2019 09:49 | Marcin w Mądre pożyczanie

Warto mieć pieniądze na niespodziewane wydatki. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto chociaż raz musiał szybko “zorganizować” pieniądze na naprawę samochodu, czy też by naprawić zepsutą pralkę. Dlatego też każdy z nas powinien mieć jakieś pieniądze odłożone na “czarną godzinę”. Niestety wiele osób z różnych zresztą względów takich pieniędzy nie ma. Dlatego warto się zabezpieczyć i postarać się otworzyć w banku w którym mamy nasz rachunek otwartą linię kredytową, która jest do tego rachunku przypisana.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czy warto pożyczać pieniądze w SKOK

mar 11 2019 09:24 | Marcin w Mądre pożyczanie

Osoby które muszą pożyczyć pieniądze, mają dzisiaj wiele miejsc, do których mogą się udać z prośbą o kredyt lub pożyczkę. Banki, firmy pozabankowe czy osoby prywatne tylko czekają, aż zjawi się klient, który złoży odpowiedni wniosek. Ale nie zapominajmy, że mamy jeszcze jedną alternatywę, o której często zapominamy. Są to Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe czyli popularne SKOK-i.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka w SKOK, pożyczki w SKOK


Jak dostać kredyt refinansowy

lut 04 2019 09:23 | Marcin w Mądre pożyczanie

Szukając najlepszego kredytu hipotecznego zawsze staramy się by była to najlepsza oferta na rynku. Najczęściej czynnikiem determinującym nasz wybór są koszty kredytu i to od niego prawie zawsze uzależniamy wybór banku, w którym złożymy wniosek. Jednakże musimy zdawać sobie sprawę z tego, że kredyt hipoteczny to zobowiązanie na wiele lat. W związku z tym, zobowiązanie które dzisiaj ma atrakcyjne warunki, za kilka lat już wcale takie atrakcyjne być nie musi. Na rynku po prostu mogą pojawić się lepsze oferty, dzięki którym kredyty są tańsze. Czy oznacza to, że musimy się z tym pogodzić i płacić więcej niż inni klienci? Oczywiście że nie. W ofercie banków jest bowiem kredyt refinansowy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredy refinansowy