Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Czy można pożyczyć pieniądze, by nikt się o tym nie dowiedział?


Z całą pewnością zaciągnięcie kredytu lub pożyczki nie jest sprawą, z którą chcemy się dzielić z całym Światem. Najczęściej oznacza to bowiem, że mamy jakieś braki finansowe, przez co sami nie możemy sfinansować zakupu rzeczy czy zapłaty za jakąś usługę. Oczywiście nieco inaczej wygląda sprawa w przypadku kredytów hipotecznych czy samochodowych. W grę wchodzą tu bardzo duże pieniądze i w związku z tym, ciężko takie sumy odłożyć samodzielnie. Ale o tym, że na urlop pojechaliśmy za pieniądze z kredytu, czy też że kupiliśmy sobie meble na raty, nie chcemy nikogo informować. Ale czy można pożyczyć pieniądze i jednocześnie być pewnym, że nikt o tym nie wie?
Zwykle gdy potrzebna jest nam dodatkowa gotówka, nasze kroki kierujemy do banku, gdzie składamy wniosek o kredyt lub pożyczkę. Niestety wiąże się to z dużym prawdopodobieństwem, że ktoś nas w czasie załatwiania wszelkich formalności w banku zauważy i od razu domyśli się, po co na dział kredytowy danego banku przeszliśmy. Dotyczy to zwłaszcza mniejszych miejscowości, gdzie wszyscy się znają i wiadomości szybko się rozchodzą. Wynika więc z tego, że kredyt w banku nie jest zbyt anonimowy i jeżeli chcemy pożyczyć pieniądze jak najbardziej anonimowo, powinniśmy poszukać innych rozwiązań.

Idealnym rozwiązaniem dla anonimowej pożyczki, jest złożenie o nią wniosku przez Internet. Mamy tu do wyboru dwie opcje. Po pierwsze, możemy pożyczyć pieniądze w firmie pożyczkowej, oferującej szybkie pożyczki przez Internet. Obecnie możemy w nich wnioskować zarówno o popularne chwilówki (pożyczki na 30-60 dni), jak i pożyczki z długim terminem spłaty. Ich zaletą jest to, że pieniądze dostaniemy na konto bardzo szybko i oczywiście anonimowo, gdyż wniosek możemy złożyć bez wychodzenia z domu, ale są one pożyczkami stosunkowo drogimi, więc nie każdy może sobie pozwolić na ich spłatę. Na szczęście mamy alternatywę dla tych pożyczek, a są nimi pożyczki społecznościowe. Są one zaciągane za pośrednictwem specjalnych portali, gdzie możemy pożyczyć pieniądze od osób prywatnych (Inwestorów). Wprawdzie uzyskanie pieniędzy może potrwać kilka dni, jednakże oprocentowanie tych pożyczek jest niewiele droższe niż w banku ( a czasem nawet możemy uzyskać lepsze warunki). Tutaj także nikt nie dowie się o pożyczce, gdyż wszelkie formalności załatwiamy przez Internet, z naszego domu czy innego miejsca.

Jak widać, anonimowe pożyczenie pieniędzy jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście kredyt czy pożyczka to nie wstyd - ale są osoby, które nie chcą aby ludzie o nich wiedzieli. Na szczęście dzięki Internetowi mogą oni zasilić swoje konto dodatkowymi środkami i nikt o tym się nie dowie.0 Komentarze