Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Czy warto pożyczać pieniądze w SKOK

pożyczka w SKOK pożyczki w SKOK

Osoby które muszą pożyczyć pieniądze, mają dzisiaj wiele miejsc, do których mogą się udać z prośbą o kredyt lub pożyczkę. Banki, firmy pozabankowe czy osoby prywatne tylko czekają, aż zjawi się klient, który złoży odpowiedni wniosek. Ale nie zapominajmy, że mamy jeszcze jedną alternatywę, o której często zapominamy. Są to Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe czyli popularne SKOK-i.
SKOK nie mają ostatnio zbyt dobrej opinii. Wszystko na skutek wielu upadłości czy nieprawidłowości jakie w nich zachodziły. Musimy jednak pamiętać, że chociaż o SKOK-ach często myślimy jako o jednej instytucji, w rzeczywistości są to odrębne podmioty, które działają niezależnie od siebie. I większość z nich działa w sposób prawidłowy, oferując swoim klientom wiele produktów finansowych. Wśród nich są oczywiście także i pożyczki. I to pełny wachlarz produktów kredytowych. Mamy więc w ofercie SKOK-ów pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki konsolidacyjne czy też limit na koncie. Co więcej, koszty tych pożyczek są porównywalne do podobnych kredytów oferowanych przez banki. Podobnie też wyglądają procedury związane z pożyczeniem pieniędzy. Także i w SKOK-ach musimy wykazać się zdolnością kredytową, odpowiednią historią kredytową zgromadzoną w BIK, a także musimy przedstawić odpowiednie zabezpieczenie pożyczki. Ponieważ każda z instytucji pożyczających pieniądze, ma własne regulaminy związane z udzielaniem pożyczek czy kredytów, może się okazać, że dla wielu osób pożyczka w SKOK będzie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Jeżeli więc musimy pożyczyć pieniądze, warto zapoznać się z ofertą Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych, albowiem mogą one mieć lepsze warunki niż banki, czy firmy pozabankowe.

Należy się cieszyć, że na rynku pożyczkowym działa tak wiele podmiotów. Po pierwsze mamy dzięki temu większy wybór jeśli chodzi o dostępność do pieniędzy, a po drugie większa konkurencja powoduje obniżenie kosztu pożyczek czy kredytów. Zanim więc złożymy wniosek o pożyczkę, rozejrzyjmy się wokół nas i znajdźmy tą instytucję, która będzie miała dla nas najlepszy produkt. Być może okaże się, że jest to Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa.0 Komentarze