Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Gdzie szukać pożyczki prywatnej

pożyczka prywatna

Pożyczki w banku nie są jedyną alternatywą dla osób, które muszą pożyczyć pieniądze. Mogą oni np.złożyć wniosek w firmie pożyczkowej. Można w nich pożyczyć pieniądze bez żadnego wysiłku i bardzo szybko, ale niestety są to pożyczki stosunkowo drogie. Ale można poszukać tańszego sposobu by załatać dziurę budżetową. Sposobem tym są pożyczki prywatne. Gdzie szukać osób, które takich pożyczek udzielają? Powiemy o tym w poniższym tekście.
Są dwa podstawowe sposoby odnalezienia osób, u których możemy pożyczyć pieniądze. Pierwszym sposobem jest skorzystanie z portali, które oferują tzw pożyczki społecznościowe. To właśnie na nich możemy poprosić Inwestorów o pieniądze i jeżeli zaakceptują naszą prośbę, to pieniądze szybko pojawią się na koncie. Należy przyznać, że portale na których można w ten sposób pożyczać pieniądze, sprawdzają zarówno osoby które pożyczają pieniądze, jak i Inwestorów, więc nie ma się co obawiać, że ktoś nas oszuka, że będzie chciał ktoś od nas dodatkowych pieniędzy itp. Co więcej, to my sami określamy warunki na jakich pożyczymy pieniądze, więc jest to niezwykle atrakcyjna alternatywa.

Drugim sposobem na znalezienie osoby która pożyczy nam pieniądze, jest samodzielne znalezienie osoby, która nam pożyczy pieniądze. Możemy poszukać jej wśród członków naszej rodziny czy znajomych. Jeżeli nie chcemy by najbliższe nam osoby wiedziały o tym że pożyczamy pieniądze, możemy poszukać kogoś zupełnie nam obcego. Najlepiej zrobić to oczywiście w sieci internetowej, gdzie ofert tego typu jest dużo. Ale musimy być tutaj bardzo ostrożni. Ogłoszenia osób oferujących pożyczki prywatne często “wklejane” są przez oszustów, którzy chcą wyłudzić w różny sposób pieniądze, a wcale nie mają zamiaru pożyczki udzielić. Dlatego warto wcześniej sprawdzić wiarygodność takich osób np. na na forach poświęconym pożyczkom.

Odnalezienie osoby, która udzieli nam pożyczki prywatnej jest stosunkowo łatwe. Jednakże powinniśmy przy tym zachować ostrożność, by nie zostać przy tym oszukanym.0 Komentarze