Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Indeks Zaległych Płatności Polaków


Jak podaje Newsletter Info Dług, Indeks Zaległych Płatności Polaków systematycznie się zwiększa. Od poprzedniej publikacji z czerwca, wzrósł on z 68.1 do 72.6. Oznacza to, że na 1000 Polaków, prawie 73 jest niesolidnymi dłużnikami. Są oni wpisani do baz Biura Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Są tam wpisywane osoby, które mają zadłużenie co najmniej 200 zł, a okres płatności został przekroczony o 60 dni.
Najwięcej niesolidnych dłużników spotykamy na Podkarpaciu, Podlasiu, w Opolskim i Świętokrzyskim. Wzrost nieterminowych dłużników nastąpił pomimo spadku stopy bezrobocia, a także pomimo wypłat z tytułu programu 500+.
Średnie wartość zaległości na jedną osobę, to obecnie 20 665 zł (spadek o 125 zł od ostatniej publikacji). Najwięcej zaległych dłużników, znajduje się w przedziale wiekowym pomiędzy 35 a 44 lat i tendencja ta utrzymuje się. Największym dłużnikiem jest 66-letni mieszkaniec Mazowsza, którego łączne zobowiązania właśnie przekroczyły 100 mln zł.0 Komentarze