Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Jak aktywować kartę kredytową

karta kredytowa

W naszych portfelach coraz częściej pojawia się „plastikowy pieniądz” czyli karta kredytowa. Stanowi ona dla nas swoistą rezerwę, by skorzystać z niej, gdy znajdziemy się w chwilowych tarapatach finansowych. Jest ona tym bardziej ciekawym produktem, że daje nam możliwość – oczywiście przy odpowiednim zastosowaniu – na uzyskanie nieoprocentowanego kredytu, a przecież każdy z nas takich okazji szuka. Z tego też względu, coraz więcej naszych rodaków, aplikuje o kartę kredytową.
Ale co musimy zrobić, by móc naszą kartę używać? Musimy ją aktywować. Jak to zrobić? Mamy kilka sposobów. Przede wszystkim, gdy nasz wniosek o kartę będzie pozytywnie rozpatrzony, bank przyśle nam dwa listy. W jednym będzie karta kredytowa, a w drugim nasz PIN. Jednakże, aby móc z karty korzystać, musimy ją aktywować. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze możemy zadzwonić na infolinie do banku i poprosić o aktywacje. Innym sposobem, jest aktywacja karty w bankomacie. Niektóre banki, dają też możliwość aktywacji karty bezpośrednio w oddziale banku. O wszystkich tych możliwościach zostaniemy poinformowani w jednym z listów, który otrzymamy z banku.
Gdy kartę mamy już aktywną, zanim zaczniemy jej używać, nie zapomnijmy o jej podpisaniu. Pamiętajmy też, by używać jej „z głową”, gdyż nadmierne zadłużanie, może wpędzić nas w różnego rodzaju finansowe kłopoty, a tego nikt nie chce.0 Komentarze