Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Kredyt na grę u bukmacherów? Absolutnie tego nie rób!


Kredyt na gry hazardowe? Nigdy tego nie rób!

Powody brania kredytów mogą być bardzo różne – od tych uzasadnionych, jak np. kredyt na pokrycie bieżących opłat, kredyt na kupno mieszkania czy samochodu, poprzez te dyskusyjne, jak np. kredyt na wakacyjną wycieczkę czy nowy telewizor, aż po te absolutnie niewskazane, jak właśnie pożyczka na obstawianie u bukmacherów (przypominamy, że w Polsce legalne jest obstawianie wyłącznie w firmach posiadających zezwolenie - źródło) czy grę w kasynie. Na tak desperacki krok decydują się jednak czasem osoby, które pomimo przegrania już sporej kwoty nadal mają nadzieję na odrobienie strat. Niestety, ale szanse że się to uda są mniejsze niż małe, a zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest, że gracz przegra również pieniądze otrzymane z kredytu, a jego problemy staną się jeszcze większe, bo przecież kredyt wraz z odsetkami trzeba będzie spłacić.

Zakłady bukmacherskie powinno traktować się wyłącznie jako formę rozrywki, nigdy natomiast jako cel do osiągnięcia dochodów. Jeśli osoba grająca dysponuje sporymi nadwyżkami finansowymi to być może nie odczuje tak mocno gdy część z nich utraci, natomiast nigdy nie warto myśleć o braniu kredytu na grę. Zresztą z podobnego założenia wyszli ustawodawcy, zabraniając bukmacherom umożliwiania dalszej gry osobom, które na swoim koncie gracza nie posiadają już pieniędzy. Inaczej mówiąc, bukmacherzy nie mogą oferować graczom możliwości gry na kredyt, co wydaje się być bardzo rozsądne. Osób uzależnionych od hazardu jest w naszym kraju bardzo dużo, a osoba wpadająca na pomysł zapożyczania się w celu kontynuowania gry z pewnością może mieć już z tym problem. Dlatego jeśli gra wymknęła Ci się spod kontroli, absolutnie nie myśl o zapożyczaniu się na jej kontynuację, a poszukaj profesjonalnej pomocy, dzięki której będziesz mógł ponownie wyjść „na prostą”.0 Komentarze