Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Kredyty dla lekarzy


W czasach pandemii koronawirusa, niemal codziennie słyszymy o ciężkiej pracy jaką wykonują lekarze. Przedstawiciele tego zawodu, są obecnie na „pierwszej linii frontu” i ratują nas w czasie walki z wirusem. Już od wieków przedstawiciele tego zawodu cieszą się dużym szacunkiem i poważaniem. Dlatego też mogą oni liczyć często na specjalne traktowanie w podziękowaniu za ich odpowiedzialną pracę. Można to zauważyć także i w finansach. Mogą oni np. liczyć na specjalne traktowanie w przypadku ubiegania się o kredyt. Niektóre banki, oferują specjalne kredyty dla lekarzy, które mają lepsze warunki niż dla przedstawicieli innych zawodów.
Zawód lekarza wiąże się nie tylko z szacunkiem i poważaniem. Osoby które wykonują ten zawód, mogą liczyć na wyższe niż przeciętne zarobki. W związku z tym, dla banków lekarze są bardzo atrakcyjną grupą. Jeżeli ktoś ma dobre zarobki, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że swoje zobowiązania finansowe będzie spłacał na czas. Dla banku spada więc w tym przypadku ryzyko kredytowe. Instytucje te mogą więc sobie pozwolić na obniżenie marży, czy też zmniejszenie prowizji za udzielenie kredytu. I właśnie dlatego kredyty dla lekarzy są bardziej opłacalne. Ponadto, osoby wykonujące zawód lekarza mogą liczyć na uproszczone procedury w momencie składania wniosku kredytowego. Mówimy tu zarówno o dokumentach, jak i o szybkości z jaką kredyt zostanie przyznany.

Pomimo tego, że lekarze są traktowani przez banki w sposób specjalny, muszą oni jednakże spełnić kilka podstawowych warunków związanych z ubieganiem się o kredyt. Mówimy tu o zdolności kredytowej czy historii kredytowej. W przypadku kredytu hipotecznego dla lekarzy, niezbędny będzie też wkład własny, w takiej samej wysokości jak w przypadku innego klienta. Spełnienie tych warunków jest niezbędne by pożyczyć pieniądze.

Na specjalne traktowanie w bankach, mogą także liczyć lekarze weterynarii. Chociaż nie leczą oni ludzi tylko zwierzęta, to także zarabiają zazwyczaj więcej niż przeciętni ludzie i także cieszą się dużym szacunkiem u innych. A więc i dla nich banki mają specjalną ofertę. Dodajmy, że specjalne oferty związane z kredytami dla lekarzy proponowane są zarówno lekarzom pracującym w szpitalach czy przychodniach, jak i tym prowadzącym własne przychodnie.

Kredyt dla lekarza na pewno jest ciekawym produktem dla pracowników służby zdrowia. I chętnie z niego korzystają. Mogą dzięki niemu taniej kupić nieruchomość czy samochód. Na podobne warunki mogą zresztą liczyć też przedstawiciele innych zawodów szczególnego zaufania, gdyż i oni są dla banków atrakcyjnymi klientami.0 Komentarze