Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Pożyczka bez zaświadczeń

pożyckzi beaświadczen pożyczki

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że by ak pożyczył nam pieniądze, musimy udowodnić tej instytucji, że posiadamy wystarczające dochody, by regulować w terminie nasze zobowiązania. I to właśnie dlatego jedym z pierwszych dokumentów o jakie prosi nas bank jest zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości dochodów, czy też odcinek renty lub emerytury. Na podstawie tych dokumentów bank stwierdzi, czy nasze dochody są wystarczające, by pożyczyć nam pieniądze. Ale czy jest możliwe by pożyczyć pieniądze bez zaświadczeń? Okazuje się że tak.
Przede wszystkim pożyczki na oświadczenie są dostępne w firmach pożyczkowych, oferujących pożyczki przez Internet. W czasie rejestracji musimy tylko podać wysokość naszych dochodów i ich źródło, jednakże nie mamy obowiązku ich udowodnić. Moa w ten sposób pożyczyć nawet 20 000 zł a spłatę tego długu możemy rozłożyć na kilka lat. Musimy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że są to pożyczki drogie i mogą one znacznie “nadszarpąć” nasze domowe finanse. O wiele lepszym rozwiązaniem może się okazać bankowa pożyczka bez zaświadczeń. Okazuje się, że niektóre banki nie wymagają od swoich klientów udokumentowania swoich dochodów. Dotyczy to niewielkich kwot i zazwyczaj klientów, którzy mają dobrą historię kredytową. W takim przypadku wystarczy tylko nasze oświadczenie lub wyciąg z naszego bankowego rachunku. Ponadto gdy ubiegamy się o debet na koncie lub limit kredytowy zazwyczaj także nie musimy udokumentować dochodów a do rozpatrzenia wniosku wystarczy analiza wpływów na konto.

Jak widzimy, nie w każdym przypadku musimy udokumentować naszych dochodów. Niestety nie pożyczymy w ten sposób zbyt wysokich sum. Ale jeżeli ktoś nie potrzebuje zbyt dużo pieniędzy, pożyczki bez zaświadczeń są jak najbardziej możliwe.0 Komentarze