Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pożyczki na ferie


Szybkimi krokami zbliżają się zimowe ferie. I chociaż jeszcze nie tak dawno przeżywaliśmy Święta Bożego Narodzenia, to dzisiaj nasze dzieci myślami są już przy kolejnej przerwie w szkole. A z czym kojarzą się nam ferie? Oczywiście ze śniegiem, sankami czy nartami. Większość z naszych dzieciaków marzy o wyjeździe na zimowisko czy jakąś kolonię w miejsce, gdzie nie brakuje śniegu, stoki narciarskie są znakomicie przygotowane i można wesoło spędzać czas na świeżym powietrzu. Ale jak doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie wyjazdy kosztują. I nie zawsze mamy odpowiednią ilość pieniędzy, by wysłać dzieci na taką kolonię. W związku z tym, często zastanawiamy się, czy nie iść do banku czy poszukać w Internecie pożyczki na ferie.
Chociaż wyjazd na ferie nie musi kosztować nas wcale dużo, to jednak jeżeli mamy więcej dzieci, to dla naszego domowego budżetu może to być spory wydatek i nie zawsze możemy go udźwignąć. Ale od czego banki czy firmy pożyczkowe. Te instytucje mogą pożyczyć nam pieniądze, oczywiście jeśli spełnimy wszystkie warunki, jakie przed nami przedstawią. Czyli gdzie pytać o pieniądze na ferie? Na pewno jeśli spojrzymy na koszty, najtańszą opcją będzie dla nas kredyt w banku. Ale z drugiej strony bank będzie przed nami stawiał o wiele więcej warunków związanych ze zdolnością kredytową czy też z naszą historią kredytową. W firmie pożyczkowej uzyskanie pożyczki może okazać się o wiele łatwiejsze, ale z drugiej strony musimy liczyć z wysokimi kosztami jakie będziemy musieli ponieść gdy ją zaciągniemy. Ponadto jeżeli skorzystamy z chwilówki, pieniądze będziemy musieli szybko oddać.

A czy nie ma jakiejś innej możliwości by wysłać nasze dzieci na ferie? Oczywiście, ale musimy o tym pomyśleć wcześniej. Po prostu każdego miesiąca powinniśmy odkładać jakąś kwotę, dzięki czemu będziemy mieli wystarczająco dużo środków, by mieć wystarczającą kwotę, pozwalającą na wykup ferii dla dzieci. Będzie to od nas wymagało pewnych wyrzeczeń i może nie być łatwe, ale z całą pewnością będzie dla nas tańszym rozwiązaniem, niż bankowy kredyt.0 Komentarze