Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pożyczki w weekend

pożyczki kredyty

Niespodziewane wydatki zdarzają się każdemu z nas. Jeżeli mamy jakieś oszczędności, nie ma problemu, gdyż możemy z nich skorzystać. Gorzej, jeżeli na koncie żadnych pieniędzy nie mamy. Zazwyczaj musimy w takim przypadku “ratować” się pożyczką lub kredytem, dzięki którym to produktom możemy naprawić samochód, kupić coś w promocji, czy naprawić zepsutą pralkę.
Ale czy mamy szanse pożyczyć pieniądze w weekend? Bo przecież w sobotę czy w niedzielę także od czasu do czasu potrzebujemy dodatkowej gotówki. Okazuje się, że jeżeli się postaramy, to w weekend jak najbardziej możemy pieniądze pożyczyć.
Największe problemu możemy mieć z uzyskaniem dodatkowej gotówki, jeżeli będziemy chcieli pożyczyć ją z banku. Albowiem jak doskonale wiemy, banki dosyć dokładnie spoglądają na wnioski swoich klientów i muszą mieć wystarczającą ilość czasu, aby sprawdzić wszystkie dokumenty, dokonać ich analizy i na podstawie uzyskanych informacji podjąć decyzję kredytową. A jak wiadomo w weekend banki zwykle są zamknięte, a jeżeli już działają, to nie ma w nich osób decyzyjnych pod względem kredytowym.
Lepszym sposobem na pożyczenie pieniędzy w mogą okazać się pożyczki społecznościowe. Są one udzielane za pośrednictwem serwisów internetowych, a jak wiadomo, są one dostępne 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Więc jeżeli złożymy wniosek w dzień wolny od pracy, to i tak mamy szansę pieniądze uzyskać. Jednakże aby pieniądze szybko dostać, po pierwsze musimy mieć już w danym serwisie założone konto, a na dodatek powinniśmy już w nim wcześniej pożyczać pieniądze. Albowiem tylko wtedy Inwestorzy będą skłonni nam zaufać i szybko pożyczą nam pieniądze. Drugim warunkiem jest posiadanie konta w tym samym banku, z którego serwis oferujący pożyczki społecznościowe wysyła pieniądze.
Najpewniejszym sposobem na pożyczenie pieniędzy w weekend, jest skorzystanie z oferty firmy pożyczkowej. Większość z nich, rozpatruje wnioski swoich klientów w soboty czy niedziele. Ponieważ nie wymagają one zaświadczeń o dochodach czy jakiegoś zabezpieczenia, wnioskodawca bardzo szybko uzyskuje decyzję kredytową. I jeżeli jest ona pozytywna, pieniądze natychmiast są wysyłane na konto pożyczkobiorcy. Jedynym warunkiem po pieniądze szybko pojawiły się na koncie, jest posiadanie konta w tym samym banku co firma pożyczkowa. Jednakże zwykle mają one rachunki w kilku bankach, więc nie powinno z tym być problemu. Jednakże musimy sobie zdawać sprawę z tego, że jest to pożyczka dużo droższa niż w banku. Chyba że korzystamy z oferty pożyczki za darmo, jaką dla nowych klientów ma wiele firm pożyczkowych.
Jak widzimy, jeżeli naprawdę potrzebujemy pożyczki w weekend, jest to “do ogarnięcia”. Jednakże musimy spełnić kilka warunków, z których najważniejszym jest posiadanie konta bankowego, w jakimś dużym i popularnym banku.0 Komentarze