Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Fundusz Sprawiedliwości pomoże w walce z nieuczciwym pożyczkodawcą


Wiele osób szuka pomocy w walce z nieuczciwymi pożyczkodawcami. Teraz zyskali oni nowe oręż do walki z nimi. Jest nim Fundusz Sprawiedliwości, który ma pomagać wszystkim pokrzywdzonym bez względu na to kto wyrządził nam krzywdę. W grupie tej z pewnością więc znajdują się osoby oszukane przez nieuczciwych pożyczkodawców.
Fundusz Sprawiedliwości może pomagać min poprzez zapewnieniu prawnika, który od strony prawnej zapozna się z naszą sprawą, oraz dzięki opiece psychologicznej.

Jak zgłosić się do Funduszu Sprawiedliwości? Możemy to zrobić drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres funduszsprawiedliwosci@ms.gov.pl Drugą możliwością jest przesłanie tradycyjnego listu na adres:

Ministerstwo Sprawiedliwości
Departament Funduszu Sprawiedliwości
Aleje Ujazdowskie 11
00-567 Warszawa

Zarówno w mailu jak i w liście, powinniśmy przedstawić naszą sprawę oraz podać numer telefonu, w celu łatwiejszego kontaktu.0 Komentarze