Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Aasa Polska nie zwalnia tempa i odpowiada na potrzeby rynku


Ukierunkowany i świadomy rozwój to klucz do biznesowego sukcesu. Tą dewizą kieruje się Aasa Polska, która obronną ręką wyszła z niełatwego dla branży pożyczkowej okresu i nie zamierza zwalniać tempa. Nieustannie analizuje potrzeby klientów, proponuje im dostosowane rozwiązania, takie jak Pakiet Usług Medycznych i cały czas stawia na bezpieczeństwo pożyczania
Pandemia mocno uderzyła w sektor pożyczek pozabankowych. Obniżone maksymalne limity kosztów pozaodsetkowych oraz zmniejszone zainteresowanie klientów sprawiły, że ten trudny okres przetrwały tylko duże, stabilne podmioty.

Jednym z nich jest Aasa Polska, która działa w naszym kraju od 2012 roku, więc już od 10 lat oferuje Polakom finansowe wsparcie. Łączy ono w sobie najlepsze cechy bankowego kredytu (bezpieczeństwo i atrakcyjne warunki) oraz pożyczki online (wygodne wnioskowanie i szybki proces kredytowy).

Aasa Polska stawia na bezpieczne pożyczanie

Aasa Polska ma w swojej ofercie pożyczki ratalne, które łatwiej spłacić, bo zadłużenie jest dzielone na miesięczne raty (podobnie jak w bankach). Jednak w odróżnieniu od oferty bankowych instytucji nawet nowi klienci mogą cały proces sfinalizować online, bez wychodzenia z domu.

Aasa Polska dba o finansowe bezpieczeństwo swoich klientów i współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej i biurami informacji gospodarczej. Dane z tych instytucji oraz własny unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej pozwalają pożyczać odpowiedzialnie i tylko tym, którzy będą w stanie oddać dług w umówionym terminie.

Potwierdzeniem stosowania etycznych standardów jest przynależność Aasa Polska do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, który wymaga od swoich członków kierowania się Zasadami Dobrych Praktyk. Jest do dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, którymi powinny kierować się firmy z sektora finansowego, aby ich relacje z klientami i kontrahentami były profesjonalne, oparte na wzajemnym szacunku i zgodne z najwyższymi standardami etycznymi.

Liczą się jasne warunki i wygodny proces

Nie mniej ważny od odpowiedzialnego pożyczania jest prosty i wygodny proces wnioskowania o finansowanie. Służy temu czytelna strona internetowa, na której korzystając z kalkulatora od razu możemy zapoznać się z kosztami pożyczki.
Złożenie wniosku wymaga jedynie podania podstawowych informacji. Po wysłaniu formularza konieczne będzie potwierdzenie swojej tożsamości.

Usługi medyczne w pakiecie z pożyczką

Pandemia pokazała nam, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie – regularne badania i odpowiednie leczenie pozwalają nam cieszyć się dobrym samopoczuciem. Aby zadbać o siebie i swoich najbliższych można skorzystać z Pakietu Usług Medycznych.

Pakiet Usług Medycznych to teleporady, konsultacje online i wizyty stacjonarne u specjalistów różnych dziedzin (internista, pediatra, ortopeda, kardiolog, ginekolog, dermatolog, psychiatra, alergolog, neurolog, gastrolog, lekarz rodzinny, diabetolog) bez kolejek, bo konsultacje lekarskie są dostępne od ręki. I to niezależnie od miejsca pobytu.

W ramach Pakietu Usług Medycznych można także korzystać z podstawowych badań laboratoryjnych, a ich wyniki omówić z lekarzem. Można także wygodnie i bez wychodzenia z domu poprosić o e-receptę, e-zwolnienie czy e-skierowanie.

Dynamiczny rozwój, odpowiedzialne pożyczanie i postawienie w centrum potrzeb klienta doceniła w Aasa Polska cała branża pożyczkowa. Dowodem na to jest Kryształ Jakości Partnerskiej, który w 2022 roku firma otrzymała na Gali Loan Magazine Awards. Eksperci rynku wierzytelności potwierdzili tym samym, że Aasa Polska kieruje się transparentnością, profesjonalizmem i najwyższymi standardami etycznymi we współpracy z kontrahentami i klientami.

(Artykuł sponsorowany)0 Komentarze