Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Brak pieniędzy? Brak problemu


Jeśli kiedykolwiek miałeś duży wydatek, który porządnie nadszarpnął Twój budżet domowy, zapewne dobrze wiesz, co znaczy brak gotówki… Gotówki może nam zabraknąć z najróżniejszych powodów. Czasem są to problemy i pech. Jak wiadomo, nieszczęścia lubią chodzić parami - niejednokrotnie nieplanowany wydatek na leczenie czy naprawę usterki poważnie uszkadza już nadwyrężony remontem lub wycieczką budżet. Wielokrotnie powtarzany problem dotykający różnych klientów zaowocował powstającymi coraz częściej ofertami kredytowymi, pożyczkowymi i finansowymi, a także powstającymi jak grzyby po deszczu instytucjami finansowymi, parabankowymi i pożyczkowymi.

Przemyślana pożyczka

Aby jednak nie dać się nabrać na pożyczkę zupełnie niedopasowaną do swoich potrzeb i zawiązać współpracę z firmą niecieszącą się zbyt dużym uznaniem wśród klientów, warto w pierwszej kolejności dokonać dokładnej analizy ofert firm finansowych. Na rynku znajdziemy zarówno te nowsze i mniej sprawdzone, jak i doświadczone firmy z wieloletnia historią. Te drugie są szczególnie godne zaufania i w ich kierunku powinniśmy iść szukając firmy dla siebie.

Warto, zatem rozejrzeć się za taką firmą, która oferuje swoim klientom komplet doradztwa finansowego, będąc w stanie pomóc im dobrać odpowiedni do ich potrzeb a także możliwości program finansowania. Dokładna analiza sytuacji klienta, sprawdzenie jego możliwości, analiza finansowa i materialna i doradztwo to coś, co umożliwia dobranie odpowiedniej formy umowy pożyczkowej czy kredytowej, bez narażania klienta na nieprzyjemności czy niespodzianki, niebędące zamierzeniem klienta.

Do firm, które zajmują się nie tylko pożyczkami gotówkowymi, ale i analizą finansową i doradztwem dla klientów należy Ascot Finance Private Equity Funds z Warszawy.

Czym jest Ascot Finance Private Equity Funds?

Ascot Finance Private Equity Funds jest firmą, która oferuje swoim klientom pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a także gwarancję sukcesu, a wszystkie te poparte są wieloletnim doświadczeniem i pracą z klientami. Głównym celem Ascot, a przede wszystkim jego załogi jest dbałość o dobro klienta.

Co ma do zaoferowania Ascot Finance Private Equity Funds?

Ascot Finance Private Equity Funds stworzone zostało ponad piętnaście lat temu przez specjalistów bankowości ekspertów ds., finansów i biznesu, rzeczoznawców i doradców o dużym doświadczeniu. Dzięki swojemu zaangażowaniu, w ciągu kilkunastu lat działalności,

Firma Ascot Finance nie tylko stworzyła pokaźną bazę klientów, budując ich zaufanie, ale i zawiązała współpracę z ogromną ilością banków, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich i wielu innych instytucji, rozwijając je i współtworząc ich działanie na przestrzeni lat.

Oferta Ascot Finance Private Equity Funds

Obecnie Ascot Finance Private Equity Funds zajmuje się doradztwem finansowym na wysokim poziomie, pozwalającym dokładnie poznać potrzeby klientów i udzielaniem pożyczek gotówkowych różnego rodzaju przeznaczonych zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W firmie można zasięgnąć pożyczki zarówno pod zastaw na dowolny cel udzielanej osobom prywatnym i firmom, pożyczki krótkoterminowej biznesowej, niezwykle przydatnej np. podczas potrzeby zakupienia sprzętu do firmy, pożyczki inwestycyjnej, konsolidacyjnej i operacyjnej - te zazwyczaj udzielane są firmom pod kątem ich rozwoju, pożyczek pomostowych i konsolidacyjnych przeznaczonych dla osób prywatnych, chcących usystematyzować dotychczasowe płatności i wielu innych.

Firma ta także nie omieszkała wprowadzić do swojej oferty bogatego doradztwa i pomocy w obrocie nieruchomościami, takiego jak kupno, sprzedaż czy nawet leasing zwrotny, co jest szczególnie wygodną opcją dla osób chcących pozbyć się starej nieruchomości.

Ascot Finance Private Equity Funds to firma, z której pomocy skorzystać może każda osoba, przychodząca po pomoc finansową zarówno w swoim, jak i w imieniu swojej firmy lub przedsiębiorstwa.
0 Komentarze