Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Czas oczekiwania na pieniądze przy chwilówce online

pożyczka pozabankowa pożyczki pożyczka plus pożyczkaplus

Krótkoterminowe pożyczki internetowe to szybki sposób na zasilenie konta, np. w czasie problemów finansowych. Formalności, takie jak wybranie kwoty i terminu spłaty, oraz wypełnienie wniosku o pożyczkę zajmują kilka minut. Po pozytywnym rozpatrzeniu formularza oraz weryfikacji danych klienta środki finansowe są natychmiast przelewane na konto bankowe pożyczkobiorcy.
Kiedy pożyczka wpłynie na konto
Chwilówki online wypłacane są zazwyczaj w terminie nie dłuższym niż 2 dni, od momentu weryfikacji danych klienta oraz pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę. Pieniądze, w formie przelewu internetowego, kierowane są na konto pożyczkobiorcy, prowadzone przez bank działający na terenie Polski. W momencie, gdy płatność wpłynie na konto klienta, pożyczkę uznaje się za przyznaną. Weryfikacja danych jest konieczna, ponieważ pożyczkodawca musi skontrolować zdolność kredytową osoby ubiegającej się o pożyczkę.


Szybkość przelewu zależy od banku pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy
Szybkość wpłynięcia pieniędzy na konto uzależniona jest od rodzaju banku. Jeżeli wnioskodawca i pożyczkodawca korzystają z tego samego, pieniądze będą na koncie natychmiast po dokonaniu przelewu. W przypadku dwóch różnych banków, zajmuje to z reguły 1-2 dni.


Czas oczekiwania na kolejną pożyczkę
W czasie zobowiązania się do spłaty jednej pożyczki klient nie może korzystać z innych. Dopiero po całkowitym zwrocie należności, dodatkowych opłat lub ewentualnych odsetek z pierwszej sumy, można składać wniosek o udzielenie kolejnej. Spłata pożyczki uznawana jest wtedy, gdy zostanie ona zaksięgowana na koncie bankowym pożyczkodawcy.


Obowiązujący czas umowy
Umowa między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą zawierana jest zazwyczaj na czas nieokreślony. Firma ma prawo wypowiedzieć umowę, gdy klient podał nieprawidłowe dane w czasie rejestracji oraz jeżeli spóźnia się z opłatą więcej niż 30 dni.


Przedłużenie czasu spłaty pożyczki
W momencie, gdy umowa jest zawierana na warunkach promocji, pożyczkobiorca może raz przedłużyć okres spłaty. Warunkiem jest zapłacenie kosztu przedłużenia, który znajduje się w regulaminie promocji. Gdy pożyczkobiorca ma do opłacenia zaległe kwoty (np. związane z nieterminową wpłatą), przed ubieganiem się o przedłużenie musi pokryć wszelkie zaległości.


Zobacz także: Pożyczki internetowe - formalności0 Komentarze