Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Czy łatwo można pożyczyć pieniądze przez Internet

pożyczka online pożyczka przez Internet

Przez Internet możemy załatwiać bardzo dużo spraw. Możemy rezerwować sobie miejsce w hotelu, robić zakupy , czy sprawdzać najnowsze wiadomości. Ale Internet daje nam także wiele możliwości, jeśli chodzi o sprawy finansowe. W związku z tym, online możemy zakładać konto, lokaty itp. Jednakże największą popularność jeśli chodzi o produkty finansowe które możemy „załatwić” bez wychodzenia z domu, cieszą się pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe.
Odkąd pojawiły się w naszym kraju firmy, w których ofercie znajdują się pożyczki online, ciągle powiększają one grono swoich klientów. Może o tym świadczyć chociażby fakt, że praktycznie każdego miesiąca pojawia się nowa firma, które oferuje ten produkt. I z całą pewnością grono klientów tych firm byłoby jeszcze większe, gdyby nie obawa, że pożyczenie pieniędzy przez Internet jest bardzo skomplikowane i nie każdy sobie z tym poradzi. Tymczasem każdy kto chociaż raz złożył wniosek o pożyczkę online doskonale wie, że nie jest to ani skomplikowane, ani nie potrzeba na to dużo czasu. Przeanalizujmy więc dokładnie, co trzeba zrobić, by pożyczyć pieniądze online.

Przede wszystkim musimy zdecydować się w jakiej firmie zaciągniemy pożyczkę. Czym się kierować? Przede wszystkim szukajmy firm, które mają w swojej ofercie pożyczki za darmo. Jest to specjalna oferta dla nowych klientów firmy, dzięki której za pierwszą pożyczkę nie musimy nic płacić. Warunkiem jest tu terminowa spłata długu. Ponadto wybierając firmę w której złożymy wniosek, warto szukać takiej, która ma konto w tym samym banku co i my, gdyż znacznie przyspiesza to całą procedurę.

Gdy mamy już wybraną firmę, w której złożymy wniosek, musimy się w niej zarejestrować. Każda firma ma do tego celu przygotowany specjalny formularz, w którym podajemy nasze dane osobowe, źródło dochodów, ich wysokość itp. Niezbędne na tym etapie jest podanie także numeru telefonu komórkowego, a także konta bankowego. To właśnie to konto będzie niezbędne do weryfikacji podanych danych. Wystarczy że z prześlemy z niego niewielką kwotę (zwykle jest to 1 grosz) na konto firmy i gdy przelew zostanie zrealizowany, firma pożyczkowa szybko może dane potwierdzić.

Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak składać wniosek. Praktycznie w każdej firmie pożyczkowej wygląda to tak samo. Za pomocą suwaków, zaznaczamy kwotę która nas interesuje a także czas, po jakim zadłużenie spłacimy. Co bardzo ważne, cały czas na ekranie monitora widzimy kwotę, jaką będziemy musieli oddać, gdy przyjdzie termin spłaty. Możemy mieć pewność, że kwota ta na pewno nie ulegnie zmianie, co ma duże znaczenie gdyż możemy zaplanować swój domowy budżet. Natychmiast po otrzymaniu wniosku, firma pożyczkowa zaczyna go rozpatrywać. Chyba że wniosek złożymy w czasie, gdy biuro firmy jest nieczynne. Sprawdzane są w tym czasie bazy dłużników i jeżeli wnioskodawca nie ma w nich żadnego wpisu, pożyczka raczej na pewno będzie przyznana. Trwa to szybko błyskawicznie i gdy tylko zostanie podjęta decyzja kredytowa, wnioskodawca jest o tym informowany za pośrednictwem SMS-a i maila. W przypadku pozytywnej decyzji, od razy jest też zlecany przelew na konto wnioskodawcy. Jeżeli więc nasze konto jest w tym samym banku co rachunek firmy pożyczkowej, środki natychmiast na nim się pojawiają.

Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania pożyczki trwa zaledwie kilka minut. Nie jest to wcale trudne, strony firm pożyczkowych są bardzo intuicyjne i niejako same „podpowiadają nam” co mamy robić. Zresztą jeżeli będziemy mieli jakieś kłopoty, zawsze możemy skontaktować się z przedstawicielem firmy w której składamy wniosek i poprosić go o pomoc.

Musimy jednak pamiętać o tym, że pożyczki online są stosunkowo drogim produktem. Chyba że korzystamy z oferty pożyczka za darmo. W związku z tym wniosek składajmy tylko wtedy, gdy będziemy pewni, że na czas spłaty długu na naszym koncie będzie znajdowała się odpowiednia ilość środków by dług spłacić. W przeciwnym razie, nasz domowy budżet może bardzo ucierpieć, a nasze kłopoty finansowe mogą się tylko pogłębić.0 Komentarze