Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

* - - - -

Czy osoby zadłużone mogą otrzymać pożyczkę?


Jak podaje wiele statystyk, w Polsce jest bardzo dużo osób z zadłużeniem. Co więcej, wysokość zadłużenia systematycznie rośnie, co z jednej strony jest zjawiskiem normalnym (inflacja), ale z drugiej strony jest niebezpieczne, bo dla wielu polskich rodzin nadmierne zadłużenie może doprowadzić do wielu problemów.
A jak banki czy firmy pożyczkowe traktują osoby, które pomimo posiadającego już zadłużenia składają kolejny wniosek o kredyt czy pożyczkę? Wygląda to bardzo różnie. Banki jak każdy z nas wie, o wiele dokładniej sprawdzają swoich klientów. Po pierwsze sprawdzają rejestry prowadzone przez Biuro Informacji Kredytowej. Dzięki temu doskonale zdają sobie sprawę ile osoby składające wniosek mają długu. Mogą też ocenić, czy posiadane obecnie lub wcześniejsze zadłużenie było spłacane na czas. Po drugie banki wyliczają zdolność kredytową wnioskodawców, biorąc pod uwagę ewentualne posiadane raty w bankach. Jeżeli jest ich dużo – automatycznie zdolność kredytowa spada i z uzyskaniem pożyczki lub kredytu może być problem. Jak więc widać, posiadając już długi możemy mieć spory problem z pożyczeniem kolejnych pieniędzy, chyba że mamy bardzo dobre dochody, a posiadane zadłużenie spłacamy na czas.

Nieco inaczej wygląda sytuacja jeśli chodzi po firmy pożyczkowe udzielające pożyczek online. Tutaj osoby z zadłużeniem mają o wiele większą szansę by pożyczkę dostać. A wszystko dlatego, że spora część firm nie sprawdza rejestrów prowadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej, a po drugie firmy takie praktycznie nie wyliczają zdolności kredytowej. A więc nie wiedzą czy mamy w bankach czy innych firmach pożyczki, a po drugie nie będą zastanawiały się czy mamy odpowiednią ilość środków finansowych by zadłużenie spłacić. Takie firmy znajdziesz na strony https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/.0 Komentarze