Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Darmowa pożyczka? To możliwe!


Szukasz pożyczki na dowolny cel, jednak obawiasz się wysokiego oprocentowania i kosztów? Zależy Ci na przejrzystych warunkach oraz minimum formalności? Skorzystaj z darmowych pożyczek, które wiele firm oferuje dla nowych klientów. Sprawdziliśmy 3 często wybierane rozwiązania - czym się charakteryzują? Ile można pożyczyć i jaki jest okres spłaty?
Kredito24 – pożyczka na dowolny cel

Kredito24 to jedna z ofert najczęściej wybieranych przez klientów – maksymalna kwota pożyczki to 3000 złotych. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – między innymi zakup sprzętu RTV lub AGD, niespodziewane wydatki, wyprawkę dla dziecka czy naprawę samochodu. Pożyczkę charakteryzuje minimum formalności – żeby wnioskować o przyznanie dodatkowych środków, wystarczy posiadać dowód osobisty, a także rachunek bankowy. Firma wymaga również posiadania źródła dochodów, poręczenie jest natomiast zbędne. Maksymalny czas na spłatę zobowiązania to 30 dni.

Darmowa pożyczka z Credistar

Creditstar to kolejna popularna oferta, która umożliwia pożyczenie nawet 3000 złotych, a wyróżnia ją bardzo długi czas spłaty zadłużenia – nawet do 3 miesięcy, z możliwością rozłożenia na maksymalnie 3 raty. Oferta jest przeznaczona dla osób pomiędzy 18. a 70. rokiem życia, które posiadają stałe dochody, aktywny numer telefonu komórkowego oraz przejrzystą historię kredytową. Nowi klienci mogą pożyczyć maksymalnie 1500 złotych, a środki są przelewane na konto do 24 godzin. Firma weryfikuje wiarygodność pożyczkodawców w rejestrach dłużników, między innymi w Biurze Informacji Kredytowej.

Tani Kredyt z możliwością wydłużenia terminu spłaty

Tani Kredyt pozwala na sfinansowanie dowolnego celu – od zagranicznych wakacji, poprzez zakup nowego sprzętu elektronicznego, aż po remont mieszkania. Maksymalna kwota pożyczki do 4000 złotych, a okres spłaty zobowiązania wynosi 30 dni. Pieniądze są przelewane na konto klienta błyskawicznie – nawet do 15 minut, jednak wcześniej należy pozytywnie przejść weryfikację – między innymi w BIG Infomonitor, BIG ERIF czy KRD. Firma nie sprawdza jednak danych zamieszczonych w BIK. Termin spłaty zobowiązania można przedłużyć za dodatkową opłatą.0 Komentarze