Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Jak korzystać z rankingu pożyczek pozabankowych?


Ranking pożyczek jest niezwykle przydatny wszystkim tym, którzy chcą bez obaw pożyczyć pieniądze i zyskać gwarancję łatwiejszej spłaty. Dowiedz się, jak działa taki ranking i jakich informacji w nim szukać.
Ranking pożyczek – czym jest?

Ranking pożyczek to specjalne zestawienie, w którym porównuje się różne pożyczki pozabankowe. Pożyczki są ustawione w rankingu od najlepszej (na samej górze), do najsłabszej (na samym dole), przy czym do oceny brane są pod uwagę różne czynniki. Do czynników rankingowych należą minimalny i maksymalny wiek pożyczkobiorcy, kwota pożyczki, czas na spłatę, wysokość RRSO, oprocentowanie, prowizja oraz oceny klientów, którzy skorzystali z pożyczki. Dzięki rankingowi pożyczek możesz bardzo szybko sprawdzić, która firma zasługuje na uwagę i gdzie pożyczka jest najtańsza. Kompletny ranking pożyczek przez internet znajdziesz na https://7pozyczki.pl/ranking.

Czego dowiesz się z rankingu pożyczek?

Dzięki rankingowi pożyczek online dowiesz się wielu cennych informacji na temat pożyczek pozabankowych. Przede wszystkim poznasz oceny ludzi, którzy do tej pory wzięli taką pożyczkę. Informacje pochodzące od dotychczasowych klientów firm pożyczkowych są naprawdę nieocenione, dlatego że rzetelnie przedstawiają wszystkie fakty dotyczące konkretnej pożyczki. Dzięki tym opiniom dowiesz się, na jaką obsługę możesz liczyć, czy proces wnioskowania o pożyczkę był prosty, czy wręcz przeciwnie, a także poznasz ostateczne oceny i przeczytasz ewentualne rady innych pożyczkobiorców.

Obecnie praktycznie wszystkie znaczące firmy pożyczkowe udzielają pierwszej pożyczki za darmo, ale w każdym przypadku pożyczka ta może mieć różną wysokość. Jedne firmy pożyczają za pierwszym razem maksymalnie 1000 zł, ale są też takie, w których pierwsza pożyczka jest udzielana do kwoty nawet 60 000 złotych i dodatkowo rozłożona na raty. Ranking pożyczek pozwoli Ci się zorientować też w kwestii RRSO. Im niższe jest RRSO konkretnej pożyczki, tym lepiej. To samo dotyczy oprocentowania, bez względu na to, czy jest ono zmienne, czy stałe. Ranking pożyczek przedstawia też reprezentatywne przykłady pożyczek, tj. całkowitą kwotę do spłaty z uwzględnieniem terminu spłaty oraz wysokości pożyczki i aktualnych parametrów obowiązujących w firmie pożyczkowej. Ranking pożyczek obejmuje też informacje dotyczące czasu spłaty pierwszej pożyczki oraz czasu spłaty drugiej i kolejnej pożyczki, a także możliwości wnioskowania o pieniądze w weekendy. Nie wszystkie firmy udzielają pożyczek w weekendy i nie wszystkie rozkładają pożyczki na raty. Część firm oferuje pożyczki bez BIK, z kolei inne weryfikują klientów w bazach. W niektórych firmach pożyczkę może dostać nawet 18-latek, natomiast w innych minimalnym wiekiem są 22 lata.

Na jakie parametry zwracać szczególną uwagę?

Wymagania do pożyczki

Zanim zaczniesz zagłębiać kwestie finansowe, czyli oceniać opłacalność konkretnej pożyczki, należy sprawdzić, czy spełniasz jej wymagania. W pierwszym etapie musisz zwrócić uwagę na wiek pożyczkobiorcy. Oczywiście w każdej firmie wiek ten jest inny, lecz osoby młode i starsze muszę zwracać na to uwagę. Drugą kwestią jest kwota pożyczki. Musisz sprawdzić, czy Twoje oczekiwania mieszczą się w minimalnej i maksymalnej kwocie pożyczki udzielanej przez daną firmę. Jeśli Twój wiek się zgadza i firma pożycza takie kwoty, jakiej potrzebujesz, to należy przejść do kolejnego etapu, czyli sprawdzić, ile kosztuje interesująca Cię pożyczka.

Kwestie finansowe

Dla każdego klienta najważniejszym parametrem powinna być całkowita kwota do spłaty. Wartości oprocentowania mogą się wahać, a samodzielne obliczanie najbardziej opłacalnego scenariusza czasami jest bardzo trudne. Jeśli chcesz mieć możliwość pożyczenia pieniędzy jak najtaniej i jednocześnie na jasnych warunkach, to najlepiej będzie zwracać uwagę głównie na całkowitą kwotę do spłaty, oczywiście z uwzględnieniem całkowitego kosztu pożyczki. Koszt pożyczki to dodatkowe pieniądze, jakie przyjdzie Ci zapłacić za pożyczenie pieniędzy. Przykładowo, kiedy pożyczasz 2000 zł, a całkowita kwota do spłaty to 2500 zł, to oznacza to, że całkowity koszt pożyczki wynosi 500 zł i analogicznie, jeśli pożyczasz 1000 zł, a całkowita kwota do spłaty wynosi 1000 zł, bo skorzystasz z opcji pierwszej darmowej pożyczki, to całkowity koszt pożyczki również wynosi 0 zł. Jednocześnie RRSO i oprocentowanie takiej pożyczki wynoszą 0%.

Szukasz rzetelnego rankingu pożyczek? Odwiedź stronę 7pozyczki.pl i porównaj wybrane oferty. Znajdziesz tam najnowsze zestawienie najlepszych firm pożyczkowych.0 Komentarze