Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Jak zaciągnąć pożyczkę przez Internet


Wiele osób gdy po raz pierwszy słyszy „pożyczka przez Internet”, myśli, że na pewno by taką pożyczkę uzyskać, trzeba się nieźle „nagimnastykować”, trzeba wykonać w komputerze wiele czynności i w ogóle szkoda tym sobie zawracać głowę. Tymczasem, rzeczywistość jest zupełnie inna i by pieniądze z firmy pożyczkowej uzyskać, nie potrzeba wcale fachowej wiedzy, a cała procedura składa się tylko z kilku kroków. Przeanalizujmy więc, co trzeba zrobić, by pożyczyć pieniądze przez Internet, gdyż w większości przypadków, każda firma postępuje podobnie.
Etap 1 – Wybór firmy pożyczkowej

Na samym początku, musimy zdecydować się, w której firmie pożyczkowej złożymy wniosek. Zazwyczaj, szukamy tych firm, które oferują dla nowych klientów tzw „pożyczki za darmo”. Oznacza to, że jeżeli zadłużenie spłacimy w terminie (a przecież zawsze to zakładamy), to nie będziemy musieli z tego tytułu ponosić żadnych kosztów. Oddajemy po prostu tyle, ile pożyczyliśmy. Przy wyborze, możemy się też kierować szybkością rozpatrywania wniosku (chociaż zazwyczaj jest on podobny), szybkością wykonywania przelewu, a także tym, czy dana firma sprawdza dane klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

Etap 2 – Rejestracja w bazie danych firmy

Gdy zdecydowaliśmy się już na konkretną firmę pożyczkową, musimy wejść na jej stronę i podać, jaka kwota nas interesuje i po jakim czasie pieniądze zwrócimy. Po potwierdzeniu, storna przekieruje nas na formularz, na którym możemy zarejestrować się w bazie danych firmy. Podajemy na tym etapie nasze dane z dowodu osobistego, miejsce pracy, uzyskiwane dochody, a także numer telefonu komórkowego, oraz numer konta w banku, na który zostaną przesłane pieniądze.

Etap 3 – Weryfikacja danych

By potwierdzić prawdziwość danych, firmy pożyczkowe będą od nas wymagały wykonania przelewu weryfikacyjnego. Dokonujemy go z własnego konta, na rachunek firmy, w którym składamy wniosek. Zazwyczaj trzeba przelać od 1 grosza do złotówki.

Etap 4 – Rozpatrzenie wniosku

Gdy na konto firmy pożyczkowej, dotarł już nasz przelew weryfikacyjny i nasze dane zostały potwierdzone, firma szybko dokonuje rozpatrzenia wniosku. Większa część firm sprawdza nasze dane w dostępnych rejestrach dłużników, niektóre w Biurze Informacji Kredytowej. Jeżeli firma zaufa nam, i stwierdzi że może nam pożyczyć pieniądze, informuje nas o tym na maila lub esemesem na telefon komórkowy.

Etap 5 – Wypłata środków0 Komentarze