Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Jakie dokumenty są potrzebne do szybkiej pożyczki?


Pożyczki, chwilówki, kredyty — wszystko, co związane z finansami zazwyczaj kojarzy się z koniecznością wypełniania szeregu papierowych dokumentów. Jednak są sposoby na uniknięcie tych nieprzyjemnych czynności. Szybka pożyczka online eliminuje obowiązek uzupełniania wielu dokumentów, a w zamian oferuje możliwość przejścia całego procesu w wygodnym formularzu na stronie internetowej.
Szybka pożyczka — potrzebne dokumenty
Jedynym dokumentem potrzebnym do skorzystania z pożyczki przez internet jest dowód osobisty. Na podstawie danych osobowych z dowodu osobistego zakładany jest Panel Klienta. Ponadto w formularzu należy wypełnić pola, takie jak: numer telefonu, adres e-mail, numer rachunku bankowego oraz kilka pól z dodatkowymi informacjami. Zakładając profil należy również zaakceptować wymagane zgody. Nie są jednak potrzebne żadne dodatkowe dokumenty z wyjątkiem wspomnianego dowodu osobistego.

Jak skorzystać z pożyczki online?

Szybka pożyczka to sposób finansowania, w którym najbardziej liczy się czas. Cała procedura skonstruowana jest tak, aby nie przysparzała zbędnych problemów i zajmowała możliwie jak najmniej czasu. Całość mieści się w kilku prostych krokach, a wszystkie czynności wykonywane są za pośrednictwem strony internetowej. Co ważne, po złożeniu wniosku pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet po 15 minutach.

Pierwszy etap to wybór kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Pierwsza wartość może wynosić od 300 do 3000 zł, druga natomiast może wahać się od 7 dni do 6 miesięcy. Określenie tych aspektów spowoduje wyświetlenie pozostałych szczegółów pożyczki online. Wyświetli się informacja zawierająca kwoty planowanych odsetek, prowizji oraz raty. Dodatkowo widnieją tutaj również informacje o RRSO czy terminie spłaty, a także o całkowitej kwocie do spłaty.

Po zapoznaniu się z powyższymi szczegółami czas na wypełnienie wniosku. W tym miejscu konieczne jest podanie danych osobistych widniejących na dowodzie osobistym oraz pozostałych kilku informacji, a także zaakceptowanie zgód. Ten element to nie tylko część wniosku, ale także wstęp do założenia indywidualnego Panelu Klienta. Jest to miejsce na stronie pożyczkodawcy, gdzie znajdują się wszystkie dane dotyczące Twojej pożyczki. Dzięki temu możesz również w wygodny sposób kontrolować swoje finanse z pomocą dostępnego w panelu harmonogramowi spłat. Jasne zasady, bezpieczny proces, formalności ograniczone do minimum — taka jest szybka pożyczka online. Sprawdź, jakie to proste!0 Komentarze