Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Polski Związek Firm Pożyczkowych


Przeglądając fora internetowe poświęcone kredytom i pożyczkom, możemy często zauważyć, że zadawane są na nich pytania związane z wiarygodnością poszczególnych firm pożyczkowych. Ludzie chcący pożyczyć pieniądze chcą po prostu być pewni, że instytucja w której złożą wniosek o pieniądze jest wiarygodna, czy można jej zaufać, by nie zostać w jakiś sposób oszukany. Same firmy pożyczkowe doskonale rozumieją ten problem i dlatego by podnieść standardy obsługi, część z nich postanowiła powołać Polski Związek Firm Pożyczkowych.
Misją PZFP jest przede wszystkim zmiana wizerunku firm pożyczkowych, który nie jest zbyt pozytywny. Ponadto Polski Związek Firm Pożyczkowych chce zwiększyć zaufanie klientów, by ci bez obaw chcieli składać wnioski o chwilówki czy pożyczki ratalne. Kto może do PZFP przystąpić? Może to być firma pożyczkowa, która spełnia określone kryteria. Przede wszystkim musi zaakceptować status organizacji. Następnie musi zostać pozytywne opinie od co najmniej dwóch firm, które są już członkami PZFP. Kolejnym etapem jest kilkustopniowa weryfikacja, w czasie której sprawdzane są wzorce umowy, praktyki biznesowe, opinie o firmie itp. Firma ta nie może być wpisana na listę ostrzeżeń KNF, a w jej zarządzie i na kluczowych stanowiskach nie mogą być osoby, które były w przeszłości skazane.

Do Polskiego Związku Firm Pożyczkowych należą prawie wszystkie największe firmy pożyczkowe działające w naszym kraju. Mówimy tu o Vivus, NetCredit, czy LendOn. Wspólnie chcą one stworzyć “przyjazną” atmosferę wokół firm udzielających pożyczki , aby klienci chętniej po nie sięgali i co więcej, nie obawiali się, że mogą w jakiś sposób zostać oszukani.0 Komentarze