Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
* * * * *

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem


Zadłużenie komornicze to przykra sprawa. Najpierw wpadamy w spiralę zadłużenia, z której nie możemy wyjść, następnie komornik zajmuje nasze mienie. Czarny scenariusz, który może spotkać każdą osobę, która nie pilnowała terminu spłat. Posiadając duże długi nasza szansa na kredyt w banku maleje do zera. Banki nie udzielają kredytów osobom zadłużony, a w szczególności tym, którzy mają komornika. Gdzie takie osoby mogą szukać dodatkowego finansowania? W poniższym artykule znajduję się kilka wskazówek gdzie znaleźć pożyczkę dla zadłużonych z komornikiem.
Pozabankowe pożyczki przez Internet

We wniosku pożyczkowym jest wiele pól niezbędnych do oceny klienta przez daną instytucję pozabankową. Firmy na podstawie wypełnionych pól dają wstępna decyzję. Zazwyczaj jest ona natychmiastowa. Czasami jak sytuacja jest niejasna trzeba wysłać dodatkowe dokumenty w celu udowodnienia na przykład: zarobków czy otrzymywanych świadczeń. W sytuacji kiedy osoba starająca się o pożyczkę ma komornika na koncie bankowym to jej przychód maleje, ponieważ część pieniędzy pobiera komornik dla wierzyciela. Ciężko jest udowodnić więc, że to co zarabiamy na podstawie umowy, dostajemy do ręki.

Wynagrodzenia o pracę to jeden z elementów wpływających na nasz cały dochód. Do niego możemy doliczyć jeszcze: alimenty, świadczenia socjalne, świadczenia rodzinne, 500 plus, renta, emerytura. Warto wiedzieć, że komornik nie może nam zabrać całego naszego dochodu. Są pewne rzeczy, które są chronione przed zajęciem komorniczym. Dlatego one właśnie korzystnie wpływają na wiarygodność co do naszych miesięcznych wpływów, w trakcie starania się o pożyczkę.

Gdzie szukać pożyczki z komornikiem?

Lista ofert pożyczek z komornikiem nie jest duża, gdyż nie każdy instytucja zaryzykuje pożyczenia pieniędzy osobie, która miała problem ze wcześniejszymi ratami. Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem możemy znaleźć również na pozyczka4you.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-z-komornikiem/, gdzie w łatwy sposób pofiltrujemy oferty na te, które są bez BIK, krótkoterminowe, ratalne i z darmową pierwszą pożyczką.

Komornik nie zamyka nam drogi do uzyskania pożyczki jednak często będzie to od nas wymagało większej cierpliwości. Czasami trzeba wypełnić po kilka wniosków, aż w końcu trafi się na tę firmę, która zaakceptuje naszą sytuację finansową0 Komentarze