Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Pożyczka w lombardzie - sposób na szybką gotówkę

lombard pożyczka w lombardzie pożyczka

Bank oferują dla nas coraz to więcej kredytów i starają się w różny sposób zachęcić nas, abyśmy złożyli w nich wniosek o kredyt. Jednakże wobec swoich klientów, instytucje te mają spory wymagania, zwłaszcza jeśli chodzi o dochody, więc nie każdy może z ich oferty skorzystać.
Ale wcale nie oznacza to, że osoby z niskimi dochodami lub takie, które z różnych względów nie potrafią udokumentować swoich dochodów nie pożyczą nigdzie pieniędzy. Albowiem zawsze mogą one pożyczyć pieniądze w lombardzie.

Lombardy w naszym kraju rozwijają się coraz szybciej. Praktycznie w każdym większym mieście, mamy dzisiaj lombard, który służy pomocą tym, którzy szybko chcą pożyczyć pieniądze. Działają one na zupełnie innych warunkach niż banki, więc o pożyczkę jest tu bardzo łatwo. Lombardy Warszawa, wcale nie zwracają uwagi na nasze dochody. Nie musimy więc do nich przynosić zaświadczeń o naszych dochodach, odcinków renty, emerytury, czy też zaświadczeń z Urzędów Skarbowych. Najważniejsze jest tu zabezpieczenie pożyczki, czyli tzw. zastaw.

Tak naprawdę może być nim wszystko, co ma wartość materialną i można w miarę szybko sprzedać. Najczęściej jako zastawy przyjmowane są wyroby ze złota, srebra, sprzęt AGD i RTV, samochody czy papiery wartościowe. Gdy jedną z tych form zastawu przyniesiemy do lombardu, zostanie ona szybko wyceniona przez jego właściciela i po tej wycenie zostanie nam przedstawiona propozycja związana z pożyczką. Im zabezpieczenie jest więcej warte, tym więcej pieniędzy możemy pożyczyć. Oczywiście nie dostaniemy tyle ile nasz zastaw jest warty. Zazwyczaj kwota pożyczki nie przekracza 80% wartości przedmiotu, który w lombardzie chcemy zostawić.

Oczywiście właściciel lombardu, za pożyczkę będzie naliczał nam oprocentowanie czy prowizję. Część lombardów, nalicza też opłatę za przechowanie przedmiotu. Nie są więc to pożyczki tanie. Ale ich atutem jest to, że można je dostać szybko i praktycznie bez formalności. I to właśnie dlatego, cieszą się one coraz większą popularnością. Jeżeli więc potrzebujesz pożyczyć pieniędzy „na szybko” sprawdź czy w twojej okolicy nie ma lombardu i zapoznaj się z jego ofertą.0 Komentarze